WinToFlash je výkonný aplikace pro vytvoření bootovací USB s miliony spokojených uživatelů po celém světě

S WinToFlash můžete vytvořit Multiboot bootovací USB disk s Windows Setup, live linux, offline antivirus, obnovu dat, hardwarové testy, nebo dokonce spustit plně funkční systém Windows, jako Windows to Go z USB v jen pár kliknutí myší!

WinToFlash je práce bezproblémová pro vás

Stáhněte nyní!

Nainstalovat Windows ze zaváděcího USB na jakémkoliv zařízení

WinToFlash může vytvořit bootovací USB s jakoukoli moderní Windows Desktop a Server rodina Setup. Jakékoli verze mohou být použity - od XP do 10, Domov pro Ultimate, 32 nebo 64 bitů.

Auto-stažení ISO pro bootovací USB Multiboot

WinToFlash ke stažení software pro Multiboot bootovací USB z Internetu a cache na disku, formáty USB, nainstaluje zavaděč, vytvoří boot menu výběru a kontroly systému souborů pro chyby za vás zcela automaticky.

Multiboot vytvoření bootovací USB

Jak asi 5 různých verzí systému Windows, live linux, offline antivirus a využití live CD na jediném bootovací USB disk? Není problém vůbec! Nyní si můžete vytvořit Multiboot bootovací USB s NEOMEZENÝ počet bootovací položky na vašem USB disku. WinToFlash podporuje tvorbu Multiboot bootovací USB disky s jakýmkoli Windows ze systému Windows Vista na systém Windows 10.

 • WinToFlash se zdá být průlom na trhu, kde, Windows, instalace se většinou provádí z CD/DVD. To minimalizuje možnost ztráty důležitých dat, která Windows edice trvat celý život.

  Softpedia
 • Super-šikovný nástroj WinToFlash automatizuje úkol připravovat Flash disky jako instalační médium systému Windows.

  The Washington Post
 • WinToFlash, zatímco ještě trochu drsné kolem hran, existuje udělat instalaci systému Windows mnohem jednodušší. WinToFlash spustí průvodce, který pomůže zastavit obsah instalačního CD windows nebo DVD a přípravka USB disk, aby se stal bootovací náhrada za CD.

  Everything USB
 • Vytváří bootovací USB flash disk pro Windows Vista a Windows 7 není všechno, že složité, ale je to vždy příjemné, aby najít aplikaci, která zjednodušuje věci.

  Download Squad

Spustit plně funkční Windows ze zaváděcího USB

WinToFlash je velmi silný Windows to Go creator, který umožňuje nainstalovat a spustit plně funkční operační systém Windows na externí bootovací USB flash nebo pevný disk.

UEFI boot

Pokud vlastníte nový POČÍTAČ s moderní UEFI BIOS místo, WinToFlash bude vytvořit Bootovací USB s všechny soubory, které potřebujete, aby boot s UEFI.

WinToFlash může být přenosné

Ke stažení Portable, rozbalit, začít wintoflash.exe. Žádné instalátory. Zkopírujte jej do "nástrojů", to je užitečné.

Klíčovou pro další Bootovací USB aplikace?
Dostat WinToFlash Professional Zdarma!