WinToFlash je výkonný aplikace pro vytvoření bootovací USB s miliony spokojených uživatelů po celém světě

S WinToFlash můžete vytvořit Multiboot bootovací USB disk s Windows Setup, live linux, offline antivirus, obnovu dat, hardwarové testy, nebo dokonce spustit plně funkční systém Windows, jako Windows to Go z USB v jen pár kliknutí myší!

WinToFlash je práce bezproblémová pro vás

Stáhněte nyní!

Nainstalovat Windows ze zaváděcího USB na jakémkoliv zařízení

WinToFlash může vytvořit bootovací USB s jakoukoli moderní Windows Desktop a Server rodina Setup. Jakékoli verze mohou být použity - od XP do 10, Domov pro Ultimate, 32 nebo 64 bitů.

Auto-stažení ISO pro bootovací USB Multiboot

WinToFlash ke stažení software pro Multiboot bootovací USB z Internetu a cache na disku, formáty USB, nainstaluje zavaděč, vytvoří boot menu výběru a kontroly systému souborů pro chyby za vás zcela automaticky.

Multiboot vytvoření bootovací USB

Jak asi 5 různých verzí systému Windows, live linux, offline antivirus a využití live CD na jediném bootovací USB disk? Není problém vůbec! Nyní si můžete vytvořit Multiboot bootovací USB s NEOMEZENÝ počet bootovací položky na vašem USB disku. WinToFlash podporuje tvorbu Multiboot bootovací USB disky s jakýmkoli Windows ze systému Windows Vista na systém Windows 10.

 • Jedním z účinných řešení je převést vaše instalační soubory systému Windows, aby bootovací USB disk. Novicorp WinToFlash má, že dělá jen to, že od roku 2009, a to i přes vývoj stagnuje na nějakou dobu, nedávný spěch hlavní nové verze znamená, že zásilka je konečně venku beta.

  Betanews
 • WinToFlash se zdá být průlom na trhu, kde, Windows, instalace se většinou provádí z CD/DVD. To minimalizuje možnost ztráty důležitých dat, která Windows edice trvat celý život.

  Softpedia
 • Super-šikovný nástroj WinToFlash automatizuje úkol připravovat Flash disky jako instalační médium systému Windows.

  The Washington Post
 • K dispozici je software s názvem WinToFlash, který dělá vše automaticky. Vše, co musíte udělat, je spustit program, nastavte umístění instalace systému Windows 7 disk a cílový USB flash disk.

  Raymond

Spustit plně funkční Windows ze zaváděcího USB

WinToFlash je velmi silný Windows to Go creator, který umožňuje nainstalovat a spustit plně funkční operační systém Windows na externí bootovací USB flash nebo pevný disk.

UEFI boot

Pokud vlastníte nový POČÍTAČ s moderní UEFI BIOS místo, WinToFlash bude vytvořit Bootovací USB s všechny soubory, které potřebujete, aby boot s UEFI.

WinToFlash může být přenosné

Ke stažení Portable, rozbalit, začít wintoflash.exe. Žádné instalátory. Zkopírujte jej do "nástrojů", to je užitečné.

Klíčovou pro další Bootovací USB aplikace?
Dostat WinToFlash Professional Zdarma!