WinToFlash on võimas app bootable USB loomine miljoneid rahulolevaid kasutajaid üle kogu maailma

Koos WinToFlash saate luua mitmesüsteemse buutimisega bootable USB drive Windows Setup, live linux, offline viirusetõrje, andmete taastamine, riistvara testid või isegi käivitada täisfunktsionaalne Windows nagu Windows To Go USB-kõigest paari hiireklõpsuga!

WinToFlash teeb tööd kiusame tasuta for you

Download now!

Windowsi Install from a bootable USB tahes seade

WinToFlash on võimalik luua bootable USB iga kaasaegse Windows Desktop ja Server pere Setup. Ühtegi väljaannet saab kasutada - XP-s 10, mis on Koduks Ultimate, 32 või 64 bitti.

Auto-download ISO mitmesüsteemne algkäivitus bootable USB

WinToFlash allalaadimine tarkvara mitmesüsteemne algkäivitus bootable USB Internetist ja cache see kõvakettale, formaadid USB, installib bootloader, loob boot valiku menüü kontrolli ja failisüsteemi vigu teie jaoks täiesti automaatselt.

Mitmesüsteemne algkäivitus bootable USB loomine

Kuidas umbes 5 erinevad Windowsi versioonid, live linux, offline viirusetõrje ja taaskasutamise live CD kohta ühe bootable USB drive? Ei ole üldse probleem! Nüüd saate luua mitmesüsteemse buutimisega bootable USB PIIRAMATU arv buutivaks punkte oma USB draivile. WinToFlash toetab loomist mitmesüsteemne algkäivitus bootable USB drives mis tahes Windows Windows Vista Windows 10.

 • WinToFlash on lihtsaim viis luua bootable, installable koopia Windows flash drive olen kunagi kasutanud. See on kindlasti valdaja oma administraatori tööriistakomplekt.

  Techrepublic
 • Protsess on lihtne ja enamasti selge. Sa ütle WinToFlash kui installi failid, mida soovite üle kanda asuvad ja kas lasta edastuse viisard hoolitseda asjad, või määrake seaded nagu millist vormi flash drive on läbima.

  Life hacker
 • Teha bootable USB flash drive Windows Vista ja Windows 7 ei ole kõik, et keeruline, kuid see on alati tore leida rakendust, mis lihtsustab asju.

  Download Squad
 • Seal on tarkvara nimega WinToFlash, et teeb kõike automaatselt. Kõik, mida sa pead tegema on käivitada programm, määrata asukohta Windows 7 installiketas ning sihtkoha oma USB-mäluseadmele.

  Raymond

Run täielikult toimiv Windowsi bootable USB

WinToFlash on väga võimas Windows To Go looja, mis võimaldab teil installida ja käivitada täisfunktsionaalne Windows operatsioonisüsteemi välise algkäivitatav USB-mäluseadme või kõvaketta.

UEFI boot

Kui te oma uue ARVUTI koos kaasaegse UEFI selle asemel, et BIOS-i, WinToFlash on luua Bootable USB-kõik failid, mida on vaja boot koos UEFI.

WinToFlash võib olla kantav

Laadige Kaasaskantav, unzip, start wintoflash.exe. Nr paigaldajad. Kopeeri see oma "tööriistakasti", see on kasulik.

On oluline veel Bootable USB app?
Saada WinToFlash Professionaalne Tasuta!