WinToFlash است برنامه قدرتمند برای بوت USB با ایجاد میلیون ها نفر از کاربران را راضی در سراسر جهان

با WinToFlash شما می توانید ایجاد یک Multiboot USB بوت درایو با ویندوز راه اندازی live لینوکس, آنلاین, آنتی ویروس, بازیابی اطلاعات, سخت افزار, تست و یا حتی اجرا کاملا کاربردی ویندوز مانند ویندوز برای رفتن از یک USB را فقط در چند کلیک ماوس!

WinToFlash باعث می شود کار بدون هیچ زحمتی رایگان برای شما

دانلود در حال حاضر!

نصب ویندوز از بوت USB بر روی هر دستگاه

WinToFlash می توانید ایجاد یک bootable USB با هر گونه مدرن ویندوز دسکتاپ و سرور خانواده راه اندازی. هر زبان استفاده می شود - از XP به 10 به نهایی 32 و یا 64 بیت است.

خودکار-دانلود ISO برای Multiboot USB قابل بوت

WinToFlash نرم افزار برای Multiboot USB بوت از اینترنت و ذخیره سازی آن بر روی هارد دیسک با فرمت های USB نصب بوت لودر ایجاد بوت منو انتخاب و چک کردن فایل سیستم برای خطاها را برای شما به طور کامل به صورت خودکار.

Multiboot USB قابل بوت ایجاد

چگونه در مورد 5 های مختلف ویندوز از نسخه های زنده لینوکس آفلاین آنتی ویروس و بازیابی live CD بر روی یک درایو USB قابل بوت است ؟ یک مشکل نیست در همه! در حال حاضر شما می توانید ایجاد یک Multiboot USB بوت با تعداد نامحدودی از بوت موارد در درایو USB خود را. WinToFlash پشتیبانی از ایجاد Multiboot درایوهای USB با هر ویندوز از ویندوز ویستا به ویندوز 10.

  • یک راه حل موثر برای انتقال ویندوز خود را راه اندازی فایل به یک درایو USB قابل بوت. Novicorp WinToFlash است در حال انجام است که پس از سال 2009 و با وجود توسعه تاخیر انداختن برای برخی از زمان های اخیر با چالش های عمده جدید به معنی بسته است و در نهایت از بتا.

    Betanews
  • WinToFlash در حالی که هنوز کمی خشن در اطراف لبه ها وجود دارد را نصب ویندوز بسیار آسان تر است. WinToFlash شروع یک جادوگر کمک خواهد کرد که کشش بیش از محتویات یک سی دی نصب ویندوز و یا دی وی دی و دبستان درایو USB برای تبدیل شدن به یک بوت جایگزینی برای سی دی.

    Everything USB
  • وجود یک نرم افزار به نام WinToFlash می کند که همه چیز به طور خودکار. همه شما باید انجام دهید این است که اجرای این برنامه مجموعه ای از محل های ویندوز 7 نصب دیسک و مقصد خود را از USB فلش درایو.

    Raymond

اجرای کاملا کاربردی ویندوز از بوت USB

WinToFlash بسیار قدرتمند ویندوز برای رفتن خالق است که اجازه می دهد تا شما را به نصب و اجرای کاملا کاربردی سیستم عامل ویندوز بر روی یک خارجی بوت فلش USB یا هارد دیسک.

UEFI بوت

اگر شما خود کامپیوتر جدید با مدرن UEFI به جای بایوس WinToFlash را ایجاد یک Bootable USB با تمام فایل های شما نیاز به بوت شدن با UEFI.

WinToFlash می تواند قابل حمل

دانلود Portable, unzip, شروع wintoflash.exe. بدون نصب. کپی آن را به "جعبه ابزار" آن مفید است.

باید یک کلید برای یکی دیگر از بوت USB نرم افزار ؟
دریافت WinToFlash Professional به صورت رایگان!