WinToFlash yra galingas app bootable USB kūrimo milijonai patenkintų vartotojų visame pasaulyje

Su WinToFlash galite sukurti sistemos su alternatyvių os įkrova bootable USB diską su "Windows" Sąranką, live linux, neprisijungęs antivirus, duomenų atstatymas, kompiuterinės įrangos bandymus ar net paleisti visu pajėgumu "Windows" kaip ir "Windows" Eiti iš USB vos pora pelės paspaudimų!

WinToFlash daro darbą be rūpesčių už jus

Atsisiųsti dabar!

Diegti "Windows" iš bootable USB ant bet kokio įrenginio

WinToFlash gali sukurti bootable USB su bet kurios šiuolaikinės Windows Desktop ir Server šeimos Setup. Bet leidimuose gali būti naudojamos nuo XP iki 10, Namo Ultimate, 32 arba 64 bitų.

Auto-parsisiųsti ISO sistemos su alternatyvių os įkrova bootable USB

WinToFlash parsisiųsti programinės įrangos sistemos su alternatyvių os įkrova bootable USB iš Interneto ir talpyklos kietajame diske, formatai, USB, įdiegia įkrovos tvarkyklę, sukuria įkrovos pasirinkimo meniu ir patikrinimai failų sistemos klaidų, jei jūs visiškai automatiškai.

Sistemos su alternatyvių os įkrova bootable USB kūrimas

Kaip apie 5 skirtingas "Windows" versijoms, linux live, neprisijungęs antivirus ir atkūrimo live CD ant vienos įkrovos USB diską? Ne problema ne visi! Dabar galite sukurti sistemos su alternatyvių os įkrova bootable USB su NERIBOTĄ skaičių įkrovos elementus jūsų USB disko. WinToFlash palaiko sukūrimo sistema su alternatyvių os įkrova bootable USB diskus su bet kuriuo "Windows", "Windows Vista" į "Windows" 10.

  • Vienas veiksmingas sprendimas yra perkelti jūsų "Windows" sąrankos failus bootable USB atmintinę. Novicorp WinToFlash buvo daro tik tai, kad nuo 2009 m., ir nepaisant plėtrą stabdo tam tikrą laiką, neseniai skubėti naujų pagrindinių spaudai-paketas pagaliau iš beta versijos.

    Betanews
  • WinToFlash, o dar šiek tiek grubus aplink kraštus, ir egzistuoja, kad diegiant " Windows daug lengviau. WinToFlash pradeda vedlį, kuris padės pertempti turinį "windows" diegimo CD arba DVD ir prep USB vairuoti tampa įkrovos pakeitimas CD.

    Everything USB
  • Yra programinė įranga, vadinama WinToFlash, kad viską daro automatiškai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paleisti programą, nustatyti vietą "Windows 7" diegimo diską ir paskirties savo USB "flash" atmintinę.

    Raymond

Paleisti visiškai funkcinis iš "Windows" bootable USB

WinToFlash yra labai galingas "Windows" Eiti kūrėjo, kuris leidžia jums įdiegti ir paleisti pilnai veikiančią operacinę sistemą Windows išorės bootable USB "flash" atmintinę ar kietąjį diską.

UEFI boot

Jei jūs savo naują KOMPIUTERĮ su šiuolaikinių UEFI, o ne BIOS, WinToFlash bus sukurti Bootable USB su visais failus, jums reikia paleisti su UEFI.

WinToFlash gali būti nešiojami

Parsisiųsti Nešiojamų, išpakuokite, pradėti wintoflash.exe. Ne montuotojams. Nukopijuokite jį į savo "toolbox", tai naudinga.

Pagrindinis kitą Bootable USB programa?
Gauti WinToFlash Profesinės Nemokamai!