WinToFlash ir spēcīgs app bootable USB radīšanu ar miljoniem apmierinātu lietotāju visā pasaulē

Ar WinToFlash jūs varat izveidot Vairāksāknēšanas bootable USB disku ar Windows Setup, live linux, bezsaistes antivirus, datu atgūšana, aparatūras testiem, vai pat palaist pilnībā funkcionējošu Windows, piemēram, Windows, Lai Iet no USB, tikai pāris peles klikšķiem!

WinToFlash padara darbu problēmu bezmaksas, lai jūs

Lejupielādēt tagad!

Instalēt Windows no bootable USB jebkurā ierīcē

WinToFlash var izveidot bootable USB ar jebkuru mūsdienu Windows Darbvirsmas un Serveru ģimenes Uzstādīšana. Jebkuru izdevumos var izmantot - no XP līdz 10, Mājas Ultimate, 32 vai 64 biti.

Auto-lejupielādēt ISO Vairāksāknēšanas bootable USB

WinToFlash lejupielādes programmatūras Vairāksāknēšanas bootable USB no Interneta un kešatmiņu to uz cietā diska, formātus, USB, instalē bootloader, rada boot izvēlne un pārbauda failu sistēmas kļūdas, lai jūs pilnībā automātiski.

Vairāksāknēšanas bootable USB izveide

Kā par 5 dažādas Windows versijas, live linux, bezsaistes pretvīrusu un reģenerācijas live CD uz viena bootable USB disku? Nav problēma vispār! Tagad jūs varat izveidot Vairāksāknēšanas bootable USB ar NEIEROBEŽOTU skaitu bootable priekšmetus uz jūsu USB diska. WinToFlash atbalsta izveidi Vairāksāknēšanas bootable USB disku ar jebkuru Windows no Windows Vista uz Windows 10.

  • Viens efektīvs risinājums ir nodot savu Windows setup failus, lai bootable USB disku. Novicorp WinToFlash ir darot tikai to, ka kopš 2009. gada, un, neskatoties uz attīstību kavē kādu laiku, pēdējos skriešanās lielas jaunas relīzes ir pakete ir beidzot ārā no beta.

    Betanews
  • WinToFlash, bet vēl nedaudz raupja ap malām, pastāv, lai padarītu instalējot Windows daudz vieglāk. WinToFlash sāk vednis, kas palīdzēs velciet pāri saturam windows instalācijas CD vai DVD un prep USB disku, lai kļūtu par bootable nomaiņa CD.

    Everything USB
  • Tur ir programmatūra, ko sauc par WinToFlash, ka tas viss automātiski. Viss, kas jums jādara, ir palaist programmas, noteikt atrašanās vietu, Windows 7 instalācijas disku un galamērķa no jūsu USB zibatmiņas diskā.

    Raymond

Palaist pilnībā funkcionāla Windows no bootable USB

WinToFlash ir ļoti spēcīgs, Logus, Lai Iet radītājs, kas ļauj jums instalēt un palaist pilnībā funkcionējošu Windows operētājsistēmu uz ārēju bootable USB zibatmiņas vai cietā diska.

UEFI boot

Ja tev ir jauns DATORS ar mūsdienu, nevis UEFI BIOS, WinToFlash būs izveidot Bootable USB ar visiem failiem, kas jums ir nepieciešams, lai boot ar UEFI.

WinToFlash var būt pārnēsājamas

Lejupielādēt Portatīvo, unzip, sākt wintoflash.exe. Nē uzstādītājiem. Kopēt to uz savu "instrumentu komplektu", tas ir noderīgi.

Ir svarīga vēl Bootable USB app?
Saņemt WinToFlash Profesionāla par Brīvu!