WinToFlash ir spēcīgs app bootable USB radīšanu ar miljoniem apmierinātu lietotāju visā pasaulē

Ar WinToFlash jūs varat izveidot Vairāksāknēšanas bootable USB disku ar Windows Setup, live linux, bezsaistes antivirus, datu atgūšana, aparatūras testiem, vai pat palaist pilnībā funkcionējošu Windows, piemēram, Windows, Lai Iet no USB, tikai pāris peles klikšķiem!

WinToFlash padara darbu problēmu bezmaksas, lai jūs

Lejupielādēt tagad!

Instalēt Windows no bootable USB jebkurā ierīcē

WinToFlash var izveidot bootable USB ar jebkuru mūsdienu Windows Darbvirsmas un Serveru ģimenes Uzstādīšana. Jebkuru izdevumos var izmantot - no XP līdz 10, Mājas Ultimate, 32 vai 64 biti.

Auto-lejupielādēt ISO Vairāksāknēšanas bootable USB

WinToFlash lejupielādes programmatūras Vairāksāknēšanas bootable USB no Interneta un kešatmiņu to uz cietā diska, formātus, USB, instalē bootloader, rada boot izvēlne un pārbauda failu sistēmas kļūdas, lai jūs pilnībā automātiski.

Vairāksāknēšanas bootable USB izveide

Kā par 5 dažādas Windows versijas, live linux, bezsaistes pretvīrusu un reģenerācijas live CD uz viena bootable USB disku? Nav problēma vispār! Tagad jūs varat izveidot Vairāksāknēšanas bootable USB ar NEIEROBEŽOTU skaitu bootable priekšmetus uz jūsu USB diska. WinToFlash atbalsta izveidi Vairāksāknēšanas bootable USB disku ar jebkuru Windows no Windows Vista uz Windows 10.

 • WinToFlash ir vienkāršākais veids, kā izveidot bootable, instalēšanas Windows kopiju uz flash drive I ir kādreiz izmanto. Tas noteikti vārtsargu jūsu administrators rīku komplekts.

  Techrepublic
 • Šis process ir vienkāršs, un galvenokārt skaidrs. Pastāstiet WinToFlash, kur instalācijas failus pārsūtīt atrodas, un vai nu ļaujiet pārsūtīšanas vedni, rūpēties par lietām, vai arī norādīt iestatījumus, piemēram, kāda veida formatēt flash drive tiks veikta.

  Life hacker
 • Padarīt bootable USB zibatmiņas disku, lai sistēmu Windows Vista un Windows 7 nav tik grūts, bet tas vienmēr ir jauki atrast lietojumprogrammu, kas vienkāršo lietas.

  Download Squad
 • Tur ir programmatūra, ko sauc par WinToFlash, ka tas viss automātiski. Viss, kas jums jādara, ir palaist programmas, noteikt atrašanās vietu, Windows 7 instalācijas disku un galamērķa no jūsu USB zibatmiņas diskā.

  Raymond

Palaist pilnībā funkcionāla Windows no bootable USB

WinToFlash ir ļoti spēcīgs, Logus, Lai Iet radītājs, kas ļauj jums instalēt un palaist pilnībā funkcionējošu Windows operētājsistēmu uz ārēju bootable USB zibatmiņas vai cietā diska.

UEFI boot

Ja tev ir jauns DATORS ar mūsdienu, nevis UEFI BIOS, WinToFlash būs izveidot Bootable USB ar visiem failiem, kas jums ir nepieciešams, lai boot ar UEFI.

WinToFlash var būt pārnēsājamas

Lejupielādēt Portatīvo, unzip, sākt wintoflash.exe. Nē uzstādītājiem. Kopēt to uz savu "instrumentu komplektu", tas ir noderīgi.

Ir svarīga vēl Bootable USB app?
Saņemt WinToFlash Profesionāla par Brīvu!