Z wintoflash-to potężny program do tworzenia bootowalnych USB z milionami zadowolonych użytkowników na całym świecie

Z wintoflash można utworzyć мультизагрузочный bootable USB-rom z programem instalacyjnym systemu Windows, wideo w systemie Linux, w trybie offline antywirusowe, odzyskiwanie danych, sprzętu testów lub nawet uruchomić w pełni funkcjonalny Windows, jak Windows, aby przejść z USB w zaledwie kilka kliknięć myszką!

Z wintoflash sprawia, że praca bez kłopotów dla ciebie

Pobierz teraz!

Instalacja systemu Windows z nośnika USB na dowolnym urządzeniu

Wintoflash może utworzyć bootowalną pamięć USB z każdym nowoczesnym SYSTEMEM Windows, komputerów stacjonarnych i konfiguracja serwera. Wszystkie publikacje można korzystać od XP do 10, w domu do Ultimate 32 i 64 bit.

Auto-pobierz ISO dla мультизагрузочный bootable USB

Z wintoflash pobierania oprogramowania dla мультизагрузочный bootable USB z Internetu i cache na dysk, formatuje kabla USB, instaluje downloader, tworzy menu wyboru pobierania i sprawdzania systemu plików na błędy dla ciebie w pełni automatycznie.

Мультизагрузочный tworzenie rozruchowego dysku USB

Co powiesz na 5-ciu różnych wersjach systemu Windows, na żywo dla systemu Linux, WinPE na Vista i odzyskiwania live CD na jeden bootowalny dysk USB? Nie problem w ogóle! Teraz możesz utworzyć мультизагрузочный bootowalny napęd USB z nieograniczoną liczbą elementów startowych na dysk USB. Z wintoflash obsługuje tworzenie umożliwiającej uruchamianie wielu systemów operacyjnych USB flash rom z systemem Windows z systemu Windows Vista do systemu Windows 10.

 • Z wintoflash wydaje się być przełomem na rynku, na którym instalacji systemu Windows jest głównie z płyty CD/DVD-rom. To minimalizuje szanse stracić ważne dane, robi wersje systemu Windows w przeszłości.

  Softpedia
 • Super-wygodne narzędzie wintoflash będzie automatyzuje zadanie przygotowania pendrive jako dysku instalacyjnego systemu Windows.

  The Washington Post
 • Proces jest bardzo prosty i w zasadzie oczywiste. Rozmawiasz z wintoflash, gdzie pliki, które chcesz przekazać znajdują się i albo niech mistrz biegu dbać o rzeczy, lub określić ustawienia, takie jak jaki format pendrive odbędzie się.

  Life hacker
 • Zrobić bootowalną pamięć usb dla systemu Windows Vista i Windows 7 nie jest tak trudne, ale zawsze miło znaleźć aplikację, która upraszcza rzeczy.

  Download Squad

Uruchomić w pełni funkcjonalny Windows z nośnika USB

Wintoflash będzie bardzo mocny systemu Windows, aby przejść Creator, który pozwala zainstalować i uruchomić w pełni funkcjonalny system operacyjny Windows na zewnętrznym bootable USB Flash lub dysku twardego.

UEFI

Jeśli posiadasz nowy KOMPUTER z nowoczesnych UEFI, a nie BIOS, z wintoflash będzie utworzyć bootowalną pamięć USB z wszystkie potrzebne pliki do pobrania z UEFI.

Wintoflash może być przenośny

Pobierz przenośny, rozpakuj, uruchom wintoflash.exe. Nie instalatorów. Skopiuj go do swojej "narzędzia", jest to przydatne.

Klucz do innego startowego aplikacji USB?
Ci z wintoflash Professional za darmo!