Z wintoflash-to potężny program do tworzenia bootowalnych USB z milionami zadowolonych użytkowników na całym świecie

Z wintoflash można utworzyć мультизагрузочный bootable USB-rom z programem instalacyjnym systemu Windows, wideo w systemie Linux, w trybie offline antywirusowe, odzyskiwanie danych, sprzętu testów lub nawet uruchomić w pełni funkcjonalny Windows, jak Windows, aby przejść z USB w zaledwie kilka kliknięć myszką!

Z wintoflash sprawia, że praca bez kłopotów dla ciebie

Pobierz teraz!

Instalacja systemu Windows z nośnika USB na dowolnym urządzeniu

Wintoflash może utworzyć bootowalną pamięć USB z każdym nowoczesnym SYSTEMEM Windows, komputerów stacjonarnych i konfiguracja serwera. Wszystkie publikacje można korzystać od XP do 10, w domu do Ultimate 32 i 64 bit.

Auto-pobierz ISO dla мультизагрузочный bootable USB

Z wintoflash pobierania oprogramowania dla мультизагрузочный bootable USB z Internetu i cache na dysk, formatuje kabla USB, instaluje downloader, tworzy menu wyboru pobierania i sprawdzania systemu plików na błędy dla ciebie w pełni automatycznie.

Мультизагрузочный tworzenie rozruchowego dysku USB

Co powiesz na 5-ciu różnych wersjach systemu Windows, na żywo dla systemu Linux, WinPE na Vista i odzyskiwania live CD na jeden bootowalny dysk USB? Nie problem w ogóle! Teraz możesz utworzyć мультизагрузочный bootowalny napęd USB z nieograniczoną liczbą elementów startowych na dysk USB. Z wintoflash obsługuje tworzenie umożliwiającej uruchamianie wielu systemów operacyjnych USB flash rom z systemem Windows z systemu Windows Vista do systemu Windows 10.

  • Jednym ze skutecznych rozwiązań jest przekazanie ustawienia systemu Windows, pliki, na bootowalny napęd USB. Novicorp wintoflash ma robić tylko to, że od 2009 roku, i pomimo rozwoju ciągnie na jakiś czas, niedawny przypływ nowych dużych wydawnictw znaczy, że paczka w końcu z bety.

    Betanews
  • Z wintoflash, podczas gdy jeszcze trochę szorstkie wokół krawędzi, istnieje po to, aby zrobić instalację systemu Windows jest znacznie łatwiejsze. Z wintoflash uruchomi się kreator, który pomoże wyciągnąć zawartość dysku cd-rom systemu Windows lub DVD i przygotować dysk USB, aby stać się wymiana dysku startowego.

    Everything USB
  • Istnieje program o nazwie wintoflash będzie, że robi wszystko automatycznie. Wszystko, co musisz zrobić, to uruchomić program, wybrać lokalizację dysku instalacyjnego systemu Windows 7 i pkt urządzenia USB pamięci flash.

    Raymond

Uruchomić w pełni funkcjonalny Windows z nośnika USB

Wintoflash będzie bardzo mocny systemu Windows, aby przejść Creator, który pozwala zainstalować i uruchomić w pełni funkcjonalny system operacyjny Windows na zewnętrznym bootable USB Flash lub dysku twardego.

UEFI

Jeśli posiadasz nowy KOMPUTER z nowoczesnych UEFI, a nie BIOS, z wintoflash będzie utworzyć bootowalną pamięć USB z wszystkie potrzebne pliki do pobrania z UEFI.

Wintoflash może być przenośny

Pobierz przenośny, rozpakuj, uruchom wintoflash.exe. Nie instalatorów. Skopiuj go do swojej "narzędzia", jest to przydatne.

Klucz do innego startowego aplikacji USB?
Ci z wintoflash Professional za darmo!