WinToFlash je výkonná aplikácia na bootovacie USB stvorenie s miliónmi spokojných užívateľov po celom svete

S WinToFlash môžete vytvoriť variantným spustením bootovacie USB disk s Inštalátor systému Windows, live linux, offline antivirus, data recovery, hardware skúšky alebo dokonca spustiť plne funkčný systém Windows ako Windows to Go z USB v len pár kliknutí myšou!

WinToFlash robí prácu zmätkov zadarmo pre vás

Stiahnuť teraz!

Inštalácia systému Windows z bootovacie USB na akomkoľvek zariadení

WinToFlash môžete vytvoriť bootovacie USB s každej modernej pracovnej Plochy systému Windows a Server rodiny Setup. Všetky vydania môžu byť použité - z XP na 10, Home Ultimate, 32 alebo 64 bitov.

Auto-stiahnuť ISO pre spúšťanie viacerých operačných systémov bootovacie USB

WinToFlash na stiahnutie, softvér pre viaceré operačné systémy bootovacie USB z Internetu a cache je na pevnom disku, formáty USB, nainštaluje bootloader, vytvára boot výber menu a kontroly systému súborov pre chyby pre vás plne automaticky.

Obsahuje zavádzacie USB tvorba

Ako asi 5 rôznych verzií systému Windows, live linux, offline antivirus a obnovy live CD na jednom bootovacie USB disk? Nie je problém vôbec! Teraz si môžete vytvoriť Obsahuje zavádzacie USB s NEOBMEDZENÝ počet zavádzacie položky na vašom disku USB. WinToFlash podporuje tvorbu Obsahuje zavádzacie USB disky s Windows z Windows Vista na Windows 10.

  • WinToFlash sa zdá byť prielom na trhu, na ktorom zariadení so systémom Windows sú väčšinou poskytované z CD/DVD mechaniky. To minimalizuje pravdepodobnosť straty dôležitých dát, takže Windows vydaniach v minulom živote čas.

    Softpedia
  • Super-šikovný nástroj WinToFlash automatizuje úlohou prepping Flash disky inštalácie systému Windows media.

    The Washington Post
  • WinToFlash, zatiaľ čo ešte trochu drsné okolo okrajov, neexistuje, aby sa inštalácia systému Windows oveľa jednoduchšie. WinToFlash sa spustí sprievodca, ktorý vám pomôže vytiahnuť nad obsahu windows inštalačný disk CD alebo DVD a prípravka USB disk, aby sa stal zavádzacie náhradné CD.

    Everything USB

Spustiť plne funkčný systém Windows z bootovacie USB

WinToFlash je veľmi silný Windows to Go stvoriteľa, ktorý umožňuje inštalovať a spustiť plne funkčný operačný systém Windows na externom bootovacie USB flash alebo pevný disk.

Boot UEFI

Ak máte vlastnú nové PC s moderným UEFI namiesto BIOS, WinToFlash bude vytvoriť Bootovacie USB všetky súbory, ktoré potrebujete, aby topánka s UEFI.

WinToFlash môžu byť prenosné,

Stiahnuť Prenosné, rozbaliť, spustiť wintoflash.exe. Č inštalatérov. Potom ju skopírovať do svojho "toolbox", je to užitočné.

Majú kľúčový pre ďalší Bootovacie USB app?
Získajte WinToFlash Profesionálne Zadarmo!!!