WinToFlash je výkonná aplikácia na bootovacie USB stvorenie s miliónmi spokojných užívateľov po celom svete

S WinToFlash môžete vytvoriť variantným spustením bootovacie USB disk s Inštalátor systému Windows, live linux, offline antivirus, data recovery, hardware skúšky alebo dokonca spustiť plne funkčný systém Windows ako Windows to Go z USB v len pár kliknutí myšou!

WinToFlash robí prácu zmätkov zadarmo pre vás

Stiahnuť teraz!

Inštalácia systému Windows z bootovacie USB na akomkoľvek zariadení

WinToFlash môžete vytvoriť bootovacie USB s každej modernej pracovnej Plochy systému Windows a Server rodiny Setup. Všetky vydania môžu byť použité - z XP na 10, Home Ultimate, 32 alebo 64 bitov.

Auto-stiahnuť ISO pre spúšťanie viacerých operačných systémov bootovacie USB

WinToFlash na stiahnutie, softvér pre viaceré operačné systémy bootovacie USB z Internetu a cache je na pevnom disku, formáty USB, nainštaluje bootloader, vytvára boot výber menu a kontroly systému súborov pre chyby pre vás plne automaticky.

Obsahuje zavádzacie USB tvorba

Ako asi 5 rôznych verzií systému Windows, live linux, offline antivirus a obnovy live CD na jednom bootovacie USB disk? Nie je problém vôbec! Teraz si môžete vytvoriť Obsahuje zavádzacie USB s NEOBMEDZENÝ počet zavádzacie položky na vašom disku USB. WinToFlash podporuje tvorbu Obsahuje zavádzacie USB disky s Windows z Windows Vista na Windows 10.

  • Jedno efektívne riešenie je, aby ste preniesli vaše inštalačné súbory systému Windows vista na bootovacie USB disk. Novicorp WinToFlash má byť robí len to, že od roku 2009, a to aj napriek rozvoj stagnuje na nejaký čas, posledná rush z hlavných noviniek je package konečne je z beta.

    Betanews
  • Je tam softvér s názvom WinToFlash, že sa všetko automaticky. Všetko, čo musíte urobiť, je spustiť program, nastaviť umiestnenie inštalačný disk systému Windows 7 a cieľ vašej jednotky USB flash.

    Raymond

Spustiť plne funkčný systém Windows z bootovacie USB

WinToFlash je veľmi silný Windows to Go stvoriteľa, ktorý umožňuje inštalovať a spustiť plne funkčný operačný systém Windows na externom bootovacie USB flash alebo pevný disk.

Boot UEFI

Ak máte vlastnú nové PC s moderným UEFI namiesto BIOS, WinToFlash bude vytvoriť Bootovacie USB všetky súbory, ktoré potrebujete, aby topánka s UEFI.

WinToFlash môžu byť prenosné,

Stiahnuť Prenosné, rozbaliť, spustiť wintoflash.exe. Č inštalatérov. Potom ju skopírovať do svojho "toolbox", je to užitočné.

Majú kľúčový pre ďalší Bootovacie USB app?
Získajte WinToFlash Profesionálne Zadarmo!!!