WinToFlash tüm dünya çapında memnun milyonlarca kullanıcı ile açılabilir bir USB oluşturma için güçlü bir uygulamadır

WinToFlash ile Windows Kur, canlı linux, çevrimdışı antivirüs, veri kurtarma, donanım testleri ile çoklu Önyükleme önyükleme yapılabilir bir USB sürücü oluşturmak veya Windows gibi tamamen işlevsel bir Windows USB fare tıklama sadece bir çift olarak Gitmek çalıştırabilir.

WinToFlash işi sorunsuz sizin için yapar

Şimdi indir!

Önyükleme yapılabilir bir USB herhangi bir cihaz üzerinde Windows yüklemek

WinToFlash herhangi bir modern Windows Masaüstü ve Sunucu ailesi ile Kur önyükleme yapılabilir bir USB oluşturabilirsiniz. Tüm sürümleri XP 10, Ultimate, 32 veya 64 bit kullanılabilir.

Çoklu Önyükleme önyükleme USB için otomatik indirme ISO

WinToFlash sabit sürücü önbellek internetten çoklu Önyükleme önyükleme USB için yazılım yüklemeleri ve bir USB biçimleri, açılış yükler, önyükleme seçimi menü oluşturur ve tam otomatik olarak sizin için hatalar için dosya sistemini kontrol eder.

Çoklu önyükleme önyükleme USB oluşturma

5 hakkında farklı Windows sürümleri, linux live, çevrimdışı antivirüs ve kurtarma tek açılabilir bir USB sürücüde CD yaşıyor? Hiç sorun değil! Şimdi USB sürücü önyükleme öğeleri SINIRSIZ sayıda çoklu Önyükleme önyükleme yapılabilir bir USB oluşturabilirsiniz. WinToFlash, Windows Vista, Windows 10 için herhangi bir Windows Önyükleme önyükleme USB sürücü oluşturma destekler.

  • WinToFlash Windows yüklemeleri çoğunlukla CD/DVD sürücüden yapıldığı bir piyasada bir atılım gibi görünüyor. Önemli veri kaybı, Windows sürümleri bir yaşam süresi son verme olasılığını en aza indirir.

    Softpedia
  • Süper kullanışlı programı WinToFlash, Windows kurulum ortamı olarak Flash sürücüler hazırlıyor görevi otomatik hale getirir.

    The Washington Post
  • WinToFlash, hala kenarları biraz kaba olsa da, çok daha kolay Windows yükleme yapmak için vardır. WinToFlash bir windows kurulum CD içeriğini kenara çekin ya da DVD ve CD önyükleme için bir yedek olmak üzere USB sürücü hazırlık yardımcı olacak bir sihirbaz başlatır.

    Everything USB

Önyükleme yapılabilir bir USB tam fonksiyonlu Windows çalıştırmak

WinToFlash harici önyükleme yapılabilir bir USB flash veya sabit disk üzerinde işletim sistemi tamamen işlevsel bir Windows yüklemek ve çalıştırmak için izin verir yaratıcısı Gitmek İçin çok güçlü bir Windows olduğunu.

Önyükleme

Bunun yerine BIOS modern GİRME ile yeni PC varsa, WinToFlash GİRME ile önyükleme için gereken tüm dosyaları ile Önyükleme yapılabilir bir USB oluşturur.

WinToFlash taşınabilir olabilir

Download, açmak, başlatmak wintoflash.exe. Hayır yükleyiciler. "Araç" kopyala yararlı.

Başka bir Önyükleme USB uygulaması için bir anahtar var mı?
Al WinToFlash Profesyonel için Ücretsiz!