З wintoflash-це потужна програма для створення завантажувальних USB з мільйонами задоволених користувачів по всьому світу

З wintoflash можна створити багатоваріантне завантаження завантажувальний USB-диск з програмою установки Windows, відео в Linux, оффлайн антивірус, відновлення даних, апаратних тестів або навіть запустити повністю функціональний Windows, Windows, щоб перейти від USB всього за пару кліків мишкою!

З wintoflash робить роботу без клопоту для вас

Завантажити зараз!

Установка Windows з завантажувального USB-пристрої на будь-якому пристрої

Wintoflash може створити завантажувальний USB з будь-якої сучасної ОС Windows настільних і налаштування серверів. Будь-які видання можна використовувати - від XP до 10, до будинку Ultimate, 32 і 64 біт.

Авто-завантажити ISO для багатоваріантне завантаження завантажувальний USB

З wintoflash завантаження програмного забезпечення для багатоваріантне завантаження завантажувальний USB з Інтернету і кеша на жорсткий диск, форматує USB-кабелю, встановлює завантажувач, створює меню вибору завантаження і перевірки файлової системи на помилки для вас повністю автоматично.

Багатоваріантне завантаження для створення завантажувального USB

Як щодо 5-ти різних версіях Windows, живий для Linux, WinPE на Vista і відновлення живої CD на один завантажувальний USB-диск? Не проблема взагалі! Тепер ви можете створити багатоваріантне завантаження завантажувальний USB-накопичувач з необмеженим числом елементів завантажувальних на USB-накопичувач. З wintoflash підтримує створення Мультизагрузочной USB флеш дисків з Windows від Windows Vista до Windows 10.

  • З wintoflash начебто проривом на ринку, де установки Windows здійснюється в основному з CD/DVD-дисків. Це зводить до мінімуму шанси втратити важливі дані, роблячи випусків Windows в минулому.

    Softpedia
  • Супер-зручна утиліта wintoflash буде автоматизує завдання підготовки флешки як інсталяційного диска Windows.

    The Washington Post
  • З wintoflash, в той час як усе ще трохи грубо навколо країв, існує для того, щоб зробити установку Windows набагато простіше. З wintoflash запускається майстер, який допоможе витягнути вміст інсталяційного компакт-диска Windows або DVD і підготуйте USB-накопичувач, щоб стати заміна завантажувального диска.

    Everything USB

Запустити повністю функціональний Windows з завантажувального USB

Wintoflash буде дуже потужний Windows, щоб перейти Creator, який дозволяє встановити і запустити повну операційну систему Windows на зовнішній завантажувальний USB Flash або жорсткого диска.

Завантаження UEFI

Якщо ви володієте новий ПК з сучасних UEFI, а не BIOS, з wintoflash буде створити завантажувальний USB всі файли, необхідні для завантаження з UEFI.

Wintoflash може бути портативний

Скачати портативний, розпакуйте, запустіть wintoflash.exe. Немає монтажників. Скопіюйте його в свій "інструментарій", це корисно.

Є ключ для іншого завантажувального додатки USB?
Вам з wintoflash Professional безкоштовно!