З wintoflash-це потужна програма для створення завантажувальних USB з мільйонами задоволених користувачів по всьому світу

З wintoflash можна створити багатоваріантне завантаження завантажувальний USB-диск з програмою установки Windows, відео в Linux, оффлайн антивірус, відновлення даних, апаратних тестів або навіть запустити повністю функціональний Windows, Windows, щоб перейти від USB всього за пару кліків мишкою!

З wintoflash робить роботу без клопоту для вас

Завантажити зараз!

Установка Windows з завантажувального USB-пристрої на будь-якому пристрої

Wintoflash може створити завантажувальний USB з будь-якої сучасної ОС Windows настільних і налаштування серверів. Будь-які видання можна використовувати - від XP до 10, до будинку Ultimate, 32 і 64 біт.

Авто-завантажити ISO для багатоваріантне завантаження завантажувальний USB

З wintoflash завантаження програмного забезпечення для багатоваріантне завантаження завантажувальний USB з Інтернету і кеша на жорсткий диск, форматує USB-кабелю, встановлює завантажувач, створює меню вибору завантаження і перевірки файлової системи на помилки для вас повністю автоматично.

Багатоваріантне завантаження для створення завантажувального USB

Як щодо 5-ти різних версіях Windows, живий для Linux, WinPE на Vista і відновлення живої CD на один завантажувальний USB-диск? Не проблема взагалі! Тепер ви можете створити багатоваріантне завантаження завантажувальний USB-накопичувач з необмеженим числом елементів завантажувальних на USB-накопичувач. З wintoflash підтримує створення Мультизагрузочной USB флеш дисків з Windows від Windows Vista до Windows 10.

 • Wintoflash має найпростіший спосіб створення завантажувальної, встановити копію Windows на флешці, яку я коли-небудь використав. Це виразно охоронець для вашого набору інструментів адміністратора.

  Techrepublic
 • Процес дуже простий і в основному очевидні. Ви говорите з wintoflash, де файли, які ви хочете передати розташовані і нехай майстер або передачі піклуватися про річ, або вказати параметри, такі як формат флешка буде проходити.

  Life hacker
 • Зробити завантажувальну флешку для Windows Vista і Windows 7 не так вже й складно, але завжди приємно знайти додаток, яке спрощує речі.

  Download Squad
 • Є програма називається wintoflash буде, що робить все автоматично. Все, що вам потрібно зробити, це запустити програму, вказати розташування інсталяційного диска Windows 7 та пунктом вашого USB флеш-накопичувача.

  Raymond

Запустити повністю функціональний Windows з завантажувального USB

Wintoflash буде дуже потужний Windows, щоб перейти Creator, який дозволяє встановити і запустити повну операційну систему Windows на зовнішній завантажувальний USB Flash або жорсткого диска.

Завантаження UEFI

Якщо ви володієте новий ПК з сучасних UEFI, а не BIOS, з wintoflash буде створити завантажувальний USB всі файли, необхідні для завантаження з UEFI.

Wintoflash може бути портативний

Скачати портативний, розпакуйте, запустіть wintoflash.exe. Немає монтажників. Скопіюйте його в свій "інструментарій", це корисно.

Є ключ для іншого завантажувального додатки USB?
Вам з wintoflash Professional безкоштовно!