Základní funkce jsou 100% zdarma.
Koupit více funkcí pro Profesionální nebo Obchodní použití

Můžete allays stáhnout a používat WinToFlash Lite zdarma. Je to omezené funkce, ale může vyřešit všechny domácí problémy uživatelů, jako jsou Windows reinstalace. Pokud jste IT profesionál a potřebujete další funkce - koupit licenci.

Tato stránka vám poskytuje krátký popis WinToFlash edice a seznamy odkazů pro nákup. Přejděte na wiki stránkách pro podrobné srovnání všech WinToFlash funkce.

Koupit WinToFlash Domů

Samozřejmě, WinToFlash Lite je zdarma. Ale pokud WinToFlash bylo užitečné pro vás, nebo si jen chcete podpořit rozvoj - koupit Osobní Licence. To je jako dar, ale je to lepší!

Tato licence je určena pro jednu osobu a jednu simultánní instalaci na jednom PC.

Koupit WinToFlash Domov pro $5.77 , nebo se dozvědět více na wikiKoupit WinToFlash Professional

Tato licence přidává funkce pro profesionální uživatele: systémové administrátory, vývojáře a další IT odborníky.

Tato licence je určena pro jednu osobu a 5 souběžných instalací na různých Počítačích.

Koupit WinToFlash Professional za $29.95 , nebo se dozvědět více na wikiKoupit WinToFlash Podnikání

Pokud chcete použít WinToFlash pro podnikání koupit Licenci pro Business Edition.

Tato licence je pro 5 osob a neomezený počet instalací na různých Počítačích ve vaší společnosti.

Koupit WinToFlash Business za $100 , nebo se dozvědět více na wiki

Průkaz doručení

Zašleme vám licenční soubor v e-mailu okamžitě po zpracování platby. Je to soubor jako "WinToFlash 521447.nkey.txt" připojené k e-mailu. Také jsme se poslat základní licenční soubor montážní návod a podporu, kontakty, informace. Přečtěte si podrobné instrukce o WinToFlash aktivace ve wiki.

Prosím, ujistěte se, že můžete přijímat e-maily z support@novicorp.com. Předtím, než si koupit, prosím přidat tento e-mail do svého bílého seznamu.

Pokud jste nedostal licenční soubor do hodiny, prosím zkontrolujte "SPAM" nebo "Nevyžádaná" pošta. Pokud chcete, abychom odeslat licenční soubor pro vás prosím , aby nám vědět.


EULA

WinToFlash Lite edition je zdarma pro non-komerční (doma nebo vzdělávací instituce) použít. Pokud potřebujete další funkce, koupit Profesionální Licenci. Pro použití pro Obchodní koupit WinToFlash Obchodní Licence.

WinToFlash je distribuován "tak JAK JE". Žádné záruky jakéhokoliv druhu, vyjádřené nebo předpokládané. Používáte na své vlastní riziko. Novicorp nebude odpovědná za ztrátu dat, škody, ztráty zisku nebo jakýkoli jiný druh ztráty při použití nebo zneužití tohoto softwaru.

Instalace a použití WinToFlash znamená přijetí těchto podmínek a podmínky licence.

Stáhněte si plné znění smlouvy EULA (En-US)