Põhilised funktsioonid on 100% tasuta.
Osta rohkem võimalusi kutse-või Äri kasutamine

Saate allays alla laadida ja kasutada WinToFlash Lite on tasuta. See on piiratud funktsioone, kuid on võimalik lahendada kõik kodukasutaja probleeme nagu Windowsi uuesti installimist. Kui te olete IT-spetsialist ja on vaja täiendavaid funktsioone - osta litsents.

See lehekülg pakub lühikirjeldus WinToFlash väljaanded ja loendite linkide osta. Navigeeri wiki lehekülgi üksikasjalikult võrrelda kõikide WinToFlash funktsioone.

Osta WinToFlash Kodu

Muidugi, WinToFlash Lite on tasuta. Aga kui WinToFlash oli kasulik teile või sa lihtsalt tahad, et toetada arengu - osta Isiklik Litsentsi. See on nagu annetus, vaid parem!

See litsents on ühele inimesele ja ühe samaaegse paigaldamine ühte ARVUTIT.

Osta WinToFlash Koju $5.77 või õppida rohkem sisse wikiOsta WinToFlash Professional

See litsents lisab funktsioone professionaalsete kasutajate jaoks: süsteemiülemad, arendajad ja muud IT-spetsialistidele.

See litsents on ühele inimesele ja 5 samaaegne rajatiste erinevate Tk.

Osta WinToFlash Professionaalne $29.95 või õppida rohkem sisse wikiOsta WinToFlash Äri

Kui soovite kasutada WinToFlash äri osta Litsentsi Business Edition.

See litsents on 5 isikut ja piiramatu rajatiste erinevate Tükk oma firma.

Osta WinToFlash Äri - $100 või rohkem teada saada vastavalt wiki

Litsents toimetaja

Saadame teile litsentsi fail e-kirja manusega kohe pärast makse on töödeldud. See on fail nagu "WinToFlash 521447.nkey.txt" lisatud e-posti. Ka meil saata põhi litsentsi faili installimise juhiseid ja tuge kontaktide teavet. Lugege üksikasjalikke juhiseid selle kohta, WinToFlash aktiveerimine aastal wiki.

Palun veenduge, et teil on võimalik saada e-posti support@novicorp.com. Enne osta palun lisage see e-posti teel valgesse nimekirja.

Kui sa ei saa litsentsi faili tund, palun kontrollige oma "RÄMPSPOSTI" või "Junk" folder. Kui soovite meile saata litsentsi faili teie jaoks palun tee meile teada.


EULA

WinToFlash Lite edition on tasuta mitte-äriline (kodus või õppeasutuse) kasutada. Kui teil on vaja täiendavaid funktsioone osta Professional Litsents. Kasutamiseks Äri-osta WinToFlash Business Litsents.

WinToFlash on jaotatud "NAGU ON". Mis tahes liiki garantiid on väljendatud või kaudseid. Sa kasutage omal riisikol. Novicorp ei vastuta andmete kaotsimineku, kahju, saamata jäänud tulu või mis tahes muud liiki kahju kasutamise ajal või kuritarvitades seda tarkvara.

Paigaldamine ja kasutamine WinToFlash tähendab nõustumist käesolevate tingimuste litsentsi.

Lae alla täielik tekst EULA (En-US)