توابع پایه 100 ٪ رایگان.
خرید امکانات بیشتر برای حرفه ای و یا کسب و کار استفاده از

شما می توانید allays دانلود و استفاده از WinToFlash Lite به صورت رایگان. آن را محدود در توابع, اما می تواند به حل تمام مشکلات کاربران مانند ویندوز و نصب دوباره. اگر شما آن را حرفه ای و نیاز به ویژگی های اضافی - خرید یک مجوز.

در این صفحه شما فراهم می کند با شرح کوتاه از WinToFlash نسخه و لیست لینک کلیک کنید برای خرید. حرکت به صفحات ویکی برای مقایسه دقیق از تمام WinToFlash ویژگی های.

خرید WinToFlash صفحه اصلی

البته WinToFlash Lite رایگان است. اما اگر WinToFlash مفید بود برای شما و یا شما فقط می خواهید برای حمایت از توسعه - خرید مجوز شخصی. آن را مانند یک اهدای اما بهتر است!

این مجوز برای یک نفر و یک همزمان با نصب بر روی یک کامپیوتر.

خرید WinToFlash خانه برای $5.77 و یا کسب اطلاعات بیشتر در ویکیخرید WinToFlash Professional

این مجوز می افزاید توابع برای کاربران حرفه ای: مدیران سیستم و توسعه دهندگان دیگر آن را حرفه ای.

این مجوز برای یک نفر و 5 همزمان نصب بر روی رایانه های مختلف است.

خرید WinToFlash حرفه ای برای $29.95 و یا کسب اطلاعات بیشتر در ویکیخرید WinToFlash کسب و کار

اگر شما می خواهید به استفاده از سیستم اسکن برای کسب و کار خرید یک مجوز برای کسب و کار نسخه.

این مجوز برای 5 نفر و نامحدود نصب بر روی رایانه های مختلف در شرکت خود را.

خرید WinToFlash کسب و کار برای $100 و یا کسب اطلاعات بیشتر در ویکی

مجوز تحویل

ما به شما ارسال فایل مجوز در پیوست ایمیل بلافاصله پس از پرداخت پردازش شده است. این فایل مانند "WinToFlash 521447.nkey.txt" فایل های پیوست شده به ایمیل. همچنین ما ارسال اساسی مجوز فایل آموزش نصب و راه اندازی و پشتیبانی از اطلاعات تماس. جزئیات دقیق دستورالعمل در مورد WinToFlash فعال در ویکی.

لطفا مطمئن شوید که شما می توانید دریافت ایمیل از support@novicorp.com. قبل از خرید لطفا اضافه کردن این آدرس ایمیل خود را به لیست سفید.

اگر شما نمی دریافت مجوز فایل در یک ساعت خود را بررسی کنید "دادن" و یا "آشغال" پوشه. اگر شما می خواهید به ما ارسال مجدد مجوز فایل را برای شما لطفا ما را می دانید.


EULA

WinToFlash Lite نسخه رایگان برای غیر تجاری (در خانه یا موسسه آموزشی) استفاده کنید. اگر شما نیاز به توابع اضافی خرید مجوز حرفه ای. برای استفاده از کسب و کار خرید WinToFlash مجوز کسب و کار.

WinToFlash توزیع شده است "AS IS". بدون ضمانت از هر نوع است بیان یا ضمنی. شما با استفاده از در معرض خطر خود شما. Novicorp نمی خواهد در قبال از دست دادن داده ها و خسارات از دست دادن سود و یا هر نوع دیگر از دست دادن در حالی که با استفاده یا سوء استفاده از این نرم افزار است.

نصب و استفاده از سیستم اسکن نشانگر پذیرش این شرایط و ضوابط مجوز.

دانلود متن کامل EULA (En-US)