Pagrindinės funkcijos yra 100% nemokama.
Pirkti daugiau funkcijų už Profesinės ar Verslo tikslais

Galite allays atsisiųsti ir naudoti WinToFlash Lite nemokamai. Tai tik funkcijas, bet ir gali išspręsti visus namų vartotojo problemas, pavyzdžiui, "Windows" įdiegti iš naujo. Jei esate IT specialistas ir turi papildomas funkcijas - nusipirkti licenciją.

Šiame puslapyje pateikiama jums trumpas aprašymas WinToFlash leidinių sąrašus ir nuorodas įsigyti. Eikite į wiki puslapiuose, išsamiai palyginti visų WinToFlash funkcijų.

Pirkti WinToFlash Namuose

Žinoma, WinToFlash Lite yra nemokama. Bet jei WinToFlash buvo naudinga jums, ar jūs tiesiog norite tai remti vystymąsi - pirkti Asmeninę Licenciją. Tai kaip dovaną, bet geriau!

Ši licencija yra vienas asmuo ir vienas, vienu metu montavimas ant vieno PC.

Pirkti WinToFlash Namų $5.77 ar sužinoti daugiau į wikiPirkti WinToFlash Profesinės

Šios licencijos prideda funkcijas, profesionalūs naudotojai: sistemos administratoriai, programuotojai ir kiti IT specialistai.

Ši licencija yra vienas asmuo ir 5 vienu metu instaliacijų ant skirtingų Vnt.

Pirkti WinToFlash Profesinės $29.95 ar sužinoti daugiau į wikiPirkti WinToFlash Verslo

Jei norite naudoti WinToFlash verslo pirkti Licenciją Business Edition".

Ši licencija suteikiama 5 asmenys ir neribotą instaliacijų ant skirtingų Kompiuterių, jūsų įmonės.

Pirkti WinToFlash Verslo už $100 ar sužinoti daugiau į wiki

Licencijos pristatymas

Mes atsiųsime jums licencijos failą į el. pašto priedą, iš karto po apmokėjimo tvarko. Tai failas, kaip "WinToFlash 521447.nkey.txt" prie el. pašto. Taip pat mes siunčiame pagrindinės licencijos failą montavimo instrukcija ir paramos kontaktų informacija. Perskaitykite išsamias instrukcijas apie tai, WinToFlash įjungimo į wiki.

Prašome įsitikinti, kad jūs galite gauti laišką iš support@novicorp.com. Prieš nusipirkti, prašome įtraukti šią e-mail į savo baltąjį sąrašą.

Jeigu tu negali gauti licencijos failas valandą prašome patikrinti, ar jūsų "SPAM" arba "Junk" aplanką. Jei norite mums siųsti licencijos failą už jus, prašome pateikti mums žinoti.


EULA

WinToFlash Lite edition yra nemokama ne komerciniams (namuose arba mokymo įstaigos) naudoti. Jei jums reikia papildomos funkcijos pirkti Profesinės veiklos Licencijos. Naudoti Verslo pirkti WinToFlash Verslo liudijimą.

WinToFlash platinamas "KAIP YRA". Jokių garantijų bet kokios rūšies yra išreikštas arba numanomas. Galite naudoti savo pačių rizika. Novicorp neatsako už duomenų praradimą, nuostolius, negautą pelną ar bet kokios kitos rūšies nykimo, o naudojant ar nesilaiko šios programinės įrangos.

Įdiegti ir naudoti WinToFlash reiškia, kad sutinkate su šiomis sąlygomis ir licenciją.

Atsisiųsti visą tekstą EULA (En-US)