Pamata funkcijas ir 100% bezmaksas.
Pērc vairāk iespējas Profesionālai vai Uzņēmējdarbības vajadzībām

Jūs varat allays lejupielādēt un izmantot WinToFlash Lite par brīvu. Tas ir tikai funkcijas, bet var atrisināt visas mājas lietotāja problēmas, piemēram, Windows pārinstalēt. Ja jums ir IT speciālists un ir nepieciešams papildu funkcijas - iegādāties licenci.

Šī lapa sniedz jums ar īso aprakstu WinToFlash izdevumos un uzskaita saites iegādei. Pārejiet uz wiki lapu par sīku salīdzinot visu WinToFlash funkcijas.

Nopirkt WinToFlash Mājas

Protams, WinToFlash Lite ir bezmaksas. Bet, ja WinToFlash bija noderīga, lai jūs, vai jūs vienkārši vēlaties, lai atbalstītu attīstību - nopirkt Personīgo Licenci. Tas ir kā dāvinājums, bet labāk!

Šī licence ir paredzēta vienai personai un vienu vienlaicīgu uzstādīšanu uz vienu DATORU.

Nopirkt WinToFlash Mājas par $5.77 vai uzzinātu vairāk , wikiNopirkt WinToFlash Profesionālās

Šī licence piebilst funkcijas, profesionāliem lietotājiem, sistēmas administratori, attīstītājiem un citiem IT profesionāļiem.

Šī licence ir paredzēta vienai personai un 5 vienlaicīgi iekārtas uz dažādiem Datoriem.

Nopirkt WinToFlash Profesionālās $29.95 vai uzzinātu vairāk , wikiNopirkt WinToFlash Biznesa

Ja vēlaties izmantot WinToFlash biznesa iegādāties Licenci Business Edition.

Šī licence ir paredzēta 5 personām, un neierobežota iekārtas par dažādām Gab jūsu uzņēmumā.

Nopirkt WinToFlash Uzņēmējdarbības $100 vai uzzinātu vairāk , wiki

Licences piegāde

Mēs nosūtīsim jums licences failu e-pastu uzreiz pēc apmaksas apstrādāts. Tas ir fails, piemēram, "WinToFlash 521447.nkey.txt" pievienota e-pastu. Arī mēs nosūtīsim pamata licences failu uzstādīšanas instrukciju un atbalstu kontaktu informāciju. Izlasītu detalizētus norādījumus par WinToFlash aktivizācijas šajā wiki.

Lūdzu, pārliecinieties, ka jūs varat saņemt e-pastu no support@novicorp.com. Pirms iegādāties lūdzu, pievienojiet šo e-pastu savā baltajā sarakstā.

Ja jūs didn ' t get licences failu stundā, lūdzu, pārbaudiet jūsu "SPAM" vai "Junk" mapē. Ja jūs vēlaties mums nosūtīt licences failu, lūdzu, lai mums zināt.


EULA

WinToFlash Lite edition ir bezmaksas nekomerciāliem (mājās vai izglītības iestāde) izmantošanu. Ja jums nepieciešama papildus funkcijas, nopirkt Professional Licence. Izmantot Biznesa nopirkt WinToFlash Uzņēmējdarbības Licence.

WinToFlash tiek izplatīts, "kāds tas IR". Bez garantijas jebkāda veida tiešām vai netiešām. Jums izmantot jūsu pašu risks. Novicorp nav atbildīgi par datu zaudējumu, bojājumus, peļņas zaudējumu vai jebkāda cita veida zaudējumus vai ļaunprātīgi, bet, izmantojot šo programmatūru.

Uzstādot un lietojot WinToFlash nozīmē piekrišanu šiem noteikumiem un nosacījumiem) licenci.

Lejupielādēt pilnu tekstu EULA (En-US)