Podstawowe funkcje w 100% za darmo.
Kupuj więcej możliwości do profesjonalnego lub komercyjnego

Można аллайс pobrać i używać wintoflash Lite za darmo. Jest ona ograniczona w funkcjach, ale może rozwiązać wszystkie problemy użytkowników domowych, jak ponowna instalacja systemu Windows. Jeśli nie Jesteś specjalistą IT i potrzebne są dodatkowe możliwości - kup licencję.

Na tej stronie możesz Krótki opis wintoflash wydawnictw i lista linków do zakupu. Przejdź do strony Wiki dla szczegółowego porównania wszystkich z wintoflash cechy.

Kupuj Z Wintoflash Domu

Oczywiście, z wintoflash Lite-darmowy. Ale jeśli wintoflash był pomocny dla Ciebie, lub po prostu chcesz wesprzeć rozwój - sprzedam osobistą licencję. To jak darowizna, ale lepiej!

Ta licencja jest przeznaczona dla jednej osoby i jedna instalacja na jednym KOMPUTERZE.

Kupuj z wintoflash dom za $5.77 lub więcej w wikiKupuj Z Wintoflash Profesjonalna

Licencja ta dodaje funkcje dla profesjonalistów: administratorów, programistów i innych specjalistów IT.

Ta licencja jest przeznaczona dla jednej osoby i 5 punktów ustawień na różne Komputery.

Kupuj z wintoflash Professional dla 29,95 dolarów lub więcej na wikiKupuj Z Wintoflash Biznes

Jeśli chcesz korzystać z wintoflash dla biznesu kupić licencję na biznes-gazeta.

Ta licencja dla 5 osób i nieograniczoną ilość nastaw się na różnych komputerach w Twojej firmie.

Kupuj z wintoflash biznes za 100 dolarów lub więcej na wiki

Dostawa licencji

Wyślemy ci plik licencyjny e-mail od razu po dokonaniu płatności traktowania. To plik, jak "z wintoflash" w zestawie 521447.nkey.txt na adres e-mail. Również wysyłamy licencja podstawowa plik instrukcja instalacji i obsługi kontakty informacje. Przeczytać szczegółowe instrukcje dotyczące aktywacji wintoflash będzie w wiki.

Proszę, upewnij się, że możesz otrzymać e-mail od support@novicorp.com. Przed zakupem, proszę dodać ten list do listy dozwolonych.

Jeśli nie otrzymałeś plik licencji, sprawdź swój "spam" lub "spam" folder. Jeśli chcesz nam przesłać plik licencji dla ciebie, proszę, daj nam znać.


EULA

Z wintoflash Lite edition jest za darmo do niekomercyjnego (w domu lub szkolnego) użytkowania. Jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcji, kup licencję zawodową. Do użytku dla firm kupić z wintoflash biznes licencji.

Z wintoflash rozprzestrzenia się "jak jest". Bez jakichkolwiek gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych. Używasz na własną odpowiedzialność i ryzyko. Novicorp nie ponoszą odpowiedzialności za utratę danych, szkody, utratę zysków lub inne rodzaje strat podczas korzystania lub niewłaściwego korzystania z tego oprogramowania.

Instalacja i korzystanie z wintoflash oznacza akceptację niniejszego Regulaminu i warunków licencji.

Pobierz pełny tekst umowy (En-us)