Základné funkcie sú 100% zadarmo.
Kúpiť viac funkcií pre Profesionálnych alebo Obchodné použitie

Môžete allays stiahnuť a používať WinToFlash Lite zadarmo. Je to obmedzené na funkcie, ale môže vyriešiť všetky domáci používateľ problémy, ako je Windows inštalácie. Ak ste IT profesionál, a je potrebné ďalšie funkcie - kúpiť licenciu.

Táto stránka vám poskytuje krátky popis WinToFlash vydania a zoznamov odkazov na nákup. Prejdite na wiki stránky pre podrobné porovnanie všetkých WinToFlash funkcie.

Kúpiť WinToFlash Domov

Samozrejme, WinToFlash Lite je zadarmo. Ale ak WinToFlash bolo užitočné pre vás, alebo si len chcete podporiť rozvoj - kúpiť Osobné Licencie. Je to ako dar, ale lepšie!

Táto licencia je pre jednu osobu a jednu súčasnej inštaláciu na jeden POČÍTAČ.

Kúpiť WinToFlash Domov pre $5.77 alebo sa dozvedieť viac v wikiKúpiť WinToFlash Professional

Táto licencia pridáva funkcie pre profesionálnych užívateľov: systém administrátori, vývojári a iných odborníkov v oblasti IT.

Táto licencia je pre jednu osobu a 5 simultánne inštalácie na rôznych Počítačoch.

Kúpiť WinToFlash Odbornej za $29.95 , alebo sa dozvedieť viac v wikiKúpiť WinToFlash Podnikania

Ak chcete použiť WinToFlash na business kúpiť Licenciu na Business Edition.

Táto licencia je pre 5 osôb a neobmedzený inštalácie na rôznych Počítačoch vo vašej spoločnosti.

Kúpiť WinToFlash Podnikania za $100 alebo viac informácií vo wiki

Dodávka licencie

Pošleme vám licenčný súbor do e-mailu okamžite po platbu spracujeme. Je to súbor ako "WinToFlash 521447.nkey.txt" pripojené k e-mailu. Sme tiež odoslať základné licenčný súbor montážny návod a podpora kontaktov. Prečítajte podrobné pokyny o WinToFlash aktivácie v wiki.

Prosím, uistite sa, že môžete prijímať e-maily od support@novicorp.com. Pred kúpiť, pridajte prosím tento e-mail na vašu biely zoznam.

Ak ste nedostal licenčného súboru v hodinu, prosím, skontrolujte, či vaše "SPAM" alebo "nevyžiadaná pošta" priečinok. Ak chcete, aby sme znovu licenčný súbor pre vás prosím , aby nám vedieť.


EULA

WinToFlash Lite edition je bezplatná pre nekomerčných (doma alebo vzdelávacie inštitúcie) použitie. Ak potrebujete ďalšie funkcie, predám Profesionálnu Licenciu. Pre použitie na Obchodné kúpiť WinToFlash oprávnenie na Podnikanie.

WinToFlash je distribuovaný "tak, AKO JE". Žiadne záruky akéhokoľvek druhu vyjadrené alebo implicitné. Používate na vlastné riziko. Novicorp nebude zodpovedná za stratu dát, vzniknuté škody, stratu zisku, alebo akýkoľvek iný druh straty pri používaní, alebo zneužitím tohto softvéru.

Inštalácia a používanie WinToFlash potvrdzujete súhlas s týmito podmienkami a podmienkami tejto licencie.

Stiahnuť plné znenie licenčnej zmluvy (En-US)