Основні функції 100% безкоштовно.
Купуйте більше можливостей для професійного або комерційного використання

Ви можете аллайс завантажити і використовувати wintoflash Lite безкоштовно. Вона обмежена у функціях, але може вирішити всі проблеми домашнього користувача, перевстановлення Windows. Якщо Ви не ІТ-спеціаліст і потрібні додаткові можливості - придбайте ліцензію.

На цій сторінці ви Короткий опис wintoflash видань і список посилань для покупки. Перейдіть на Вікі-сторінки для детального порівняння всіх з wintoflash особливості.

Купуйте З Wintoflash Будинку

Звичайно, з wintoflash Lite-безкоштовна. Але якщо wintoflash був корисний для Вас, або ви просто хочете підтримати розробку - купити персональну ліцензію. Це як пожертвування, але краще!

Ця ліцензія призначається для однієї людини і один одночасна установка на одному ПК.

Купуйте з wintoflash будинок за $5.77 або докладніше в вікіКупуйте З Wintoflash Професійна

Ця ліцензія додає функції для професіоналів: системних адміністраторів, розробників та інших ІТ-спеціалістів.

Ця ліцензія призначається для однієї людини і 5 одночасних установок на різні Комп'ютери.

Купуйте з wintoflash Professional для $29.95 або докладніше в вікіКупуйте З Wintoflash Бізнес

Якщо ви хочете використовувати wintoflash для бізнесу придбати ліцензію на бізнес-видання.

Ця ліцензія для 5 чоловік і необмежену кількість установок на різних комп'ютерах у Вашій компанії.

Купуйте з wintoflash бізнес за $100 або докладніше в вікі

Поставка ліцензії

Ми відправимо вам ліцензійний файл по електронній пошті миттєво після оплати обробки. Це файл, як "з wintoflash" додається 521447.nkey.txt на адресу електронної пошти. Також ми відправляємо базова ліцензія файл інструкція з встановлення і підтримки контактів інформація. Прочитати докладні інструкції про активацію wintoflash буде у вікі.

Будь ласка, переконайтеся, що ви можете отримувати електронну пошту від support@novicorp.com. Перш ніж купити, будь ласка, додати цей лист у свій білий список.

Якщо Ви не отримали файл ліцензії, перевірте свій "спам" або "спам" папку. Якщо ви хочете переслати файл ліцензії для вас, будь ласка, дай нам знати.


ЛІЦЕНЗІЙНИМ

З wintoflash Lite видання є безкоштовно для некомерційного (вдома або навчального закладу) використання. Якщо вам потрібні додаткові функції, купіть професійну ліцензію. Для використання для бізнесу купити wintoflash бізнес-ліцензію.

З wintoflash поширюється "як є". Без будь-яких гарантій, виражених або маються на увазі. Ви використовуєте на свій страх і ризик. Novicorp не несуть відповідальності за втрату даних, пошкодження, втрати прибутку або будь-які інші види втрат при використанні або неправильному використанні цього програмного забезпечення.

Установка і використання з wintoflash означає прийняття Умов та умов ліцензії.

Скачати повний текст угоди (Ан-нас)