Rychlé, snadné a ostré.
Nejlepší Bootovací USB řešení se můžete dostat

Tam může přijít den, že optické disky jsou tak těžké najít, jak 5.25 floppy disky jsou dnes. Nový USB éra se blíží!

WinToFlash je pravděpodobné, že udělat velký rozdíl na to, jak pracujete. To bude život mnohem jednodušší pro vás.

Rychle a jednoduše nainstalovat program, který vás potřebuje a v žádném okamžiku vůbec, budete najít sami psaní eseje na Windows a pomocí bootovací USB. WinToFlash je práce bezproblémová pro vás.

Také, WinToFlash Lite je zdarma. Není třeba platit na všechny pro domácí a hobby použití!

Nainstalovat Windows ze zaváděcího USB na jakémkoli zařízení!

WinToFlash může vytvořit bootovací USB s jakoukoli moderní Windows Desktop a Server rodina Setup. Jakékoliv edice může být použita - z Domova do Ultimate, 32 nebo 64 bitů.

Spustit plně funkční Windows ze zaváděcího USB

WinToFlash je velmi silný Windows to Go Creator, který umožňuje nainstalovat a spustit plně funkční operační systém Windows na externí bootovací USB flash nebo bootovací pevný disk. WinToFlash může vytvořit Windows to Go bootovací USB disk z libovolné Windows verze/vydání, i od oficiálně nepodporované.

Multiboot bootovací USB disk

Jak asi 5 různých verzí systému Windows, live linux, offline antivirus a využití Live CD na jediném bootovací USB disk? Není problém vůbec! Nyní si můžete vytvořit Multiboot bootovací USB s NEOMEZENÝ počet bootovací položky na vašem USB disku. WinToFlash Multiboot podporuje všechny Windows od Windows Vista na Windows 10.

UEFI boot

Pokud vlastníte nový POČÍTAČ s moderní UEFI BIOS místo, WinToFlash bude vytvořit Bootovací USB s všechny soubory, které potřebujete, aby boot s UEFI.

Různé zavaděče

Samozřejmě, ne více černé konzole windows a trapné software, pokud potřebujete nestandardní zavaděč nainstalovat. WinToFlash může nainstalovat automaticky, stačí vybrat GRUB4DOS na boot loader stránku, pokud standardní selže načíst s vaším PC.

ISO, ZIP, RAR, CAB, Složky, CD nebo DVD

WinToFlash čte všechny populární soubory kontejneru: obrázky a archivů. Není třeba připojit jednotku nebo rozbalit ručně. Pokud jste experimentovat s Windows Setup a nechcete to zabalit ISO/ZIP pokaždé, když si test - stačí nastavit zdroj soubory do své složky a stiskněte tlačítko start.

MS-DOS na bootovací USB

Některé základní desky vyžaduje, starý styl DOS blikající programy, WinToFlash pro vás vytvořit bootovací USB s MS-DOS v okamžiku. Kopírování blikající program na bootovací USB, restart a flash BIOSU.

Nebo si jen chcete hrát nějaké dobré DOS hry na reálném hardware?

FAT16, FAT32, NTFS, exFAT s CHS a LBA adresování

Použití FAT16 CHS v pokročilém režimu, pokud vaše základní deska nedokáže nastartovat USB disk s FAT32 Windows XP Instalační program. Máte na výběr pro lepší kompatibilitu a řešení problémů. Jemné tine všech možností FAT je na vaše služby! Nastavit libovolnou velikost oddílu, který potřebujete.

Některé základní desky nelze spustit, dokud budete používat CHS řešení pro oddíly a systém souborů. Takže ne, problém, WinToFlash může udělat!

Omezení kapacity

Je to velmi těžké dnes koupit USB disk, méně než 4 gb, v obchodě. Ale pokud budete potřebovat 512 Mb USB disk boot staré DOS? WinToFlash bude omezit vaše bootovací USB na libovolnou velikost, kterou potřebujete.

Aktivovat tuto možnost v Pokročilém režimu, nastavte hodnotu a stiskněte tlačítko Spustit!

Profily ukládat a načítat

Uložte bootovací USB možnosti do souboru a načíst je kdykoli budete potřebovat.

Podrobné log soubor

Problémy? Nemůžu pochopit chybu? Podívejte se do log souboru - odpověď je tam.

Úplný seznam WinToFlash funkce

Přejděte na wiki stránku a přečtěte si více o WinToFlash funkce