Kiire, lihtne ja terav.
Parim Bootable USB lahendus, sa saad

Võib tulla päev, et optilised draivid on nii raske leida, kuna 5.25 floppy drives on täna. Uus USB-ajastu on tulemas!

WinToFlash on tõenäoline, et teha suur erinevus, kuidas te töötate. See teeb elu palju lihtsamaks.

Kiiresti ja lihtsalt installida programmi, mida vaja, ja ei aja üldse leiad ennast kirjalikult esseesid Aknad ja kasutades oma bootable USB. Kui WinToFlash teeb tööd kiusame tasuta teile.

Samuti WinToFlash Lite on tasuta. Ei ole vaja maksta üldse kodus ja hobi kasutada!

Windowsi Install from a bootable USB tahes seade!

WinToFlash on võimalik luua bootable USB iga kaasaegse Windows Desktop ja Server pere Setup. Ühtegi väljaannet saab kasutada - Kodust Ultimate, 32 või 64 bitti.

Run täielikult toimiv Windowsi bootable USB

WinToFlash on väga võimas Windows To Go Looja, mis võimaldab teil installida ja käivitada täisfunktsionaalne Windows operatsioonisüsteemi välise bootable USB flash-või buutivalt kõvaketas. WinToFlash on võimalik luua Windows To Go bootable USB drive mis tahes Windowsi versioon/edition, isegi ametlikult toetamata.

Mitmesüsteemne algkäivitus bootable USB drive

Kuidas umbes 5 erinevad Windowsi versioonid, live linux, offline viirusetõrje ja taaskasutamise Live CD kohta ühe bootable USB drive? Ei ole üldse probleem! Nüüd saate luua mitmesüsteemse buutimisega bootable USB PIIRAMATU arv buutivaks punkte oma USB draivile. WinToFlash mitmesüsteemne algkäivitus toetab kõiki Windows Windows Vista Windows 10.

UEFI boot

Kui te oma uue ARVUTI koos kaasaegse UEFI selle asemel, et BIOS-i, WinToFlash on luua Bootable USB-kõik failid, mida on vaja boot koos UEFI.

Eri bootloaders

Muidugi, ei ole enam must konsool aknad ja ebamugav tarkvara kui teil on vaja non-standard bootloader paigaldada. WinToFlash saab installida automaatselt, valige lihtsalt GRUB4DOS boot loader leheküljel, kui standard ei koorma teie ARVUTIT.

ISO, ZIP, RAR, CAB, Kausta, CD-l või DVD-l

WinToFlash loeb kõik populaarsed konteinerisse failid: piltide ja arhiivid. Ei ole vaja paigaldada draivi või pakkige need käsitsi. Kui te katsetavad Windows Setup ja sa ei taha pack see ISO/ZIP-iga kord, kui test - lihtsalt määrata allikas faile oma kaust ja vajutage nuppu start.

MS-DOS-i kohta bootable USB

Mõned emaplaadid on vaja vana DOS vilkuv programmid, WinToFlash loob teile algkäivitatav USB-MS-DOS-i hetkel. Kopeeri oma vilkuvat programmi oma bootable USB, reboot ja flash oma BIOS-i.

Või sa lihtsalt tahad mängida mõned head DOS mäng reaalse riistvara?

FAT16, FAT32, NTFS, exFAT koos CHS ja LBA tegelemine

Kasutada FAT16 CHS advanced mode, kui sinu emaplaat ei käivitu üles USB-FAT32-draivi Windows XP Setup. Teil on valida parema ühilduvuse ja tõrkeotsing. Trahvi pii kogu RASV valikud on teie teenistuses liiga! Ühtegi suurus partitsiooni, mida vaja.

Mõned emaplaadid ei boot, kuni te kasutada CHS tegelemine vaheseinad ja faili süsteemi. Nii et ei, probleem, WinToFlash võib seda teha!

Võimsuse piirangud

See on väga raske täna osta USB drive vähem kui 4Gb poest. Aga kui pead 512 Mb USB drive boot vana DOS-i? WinToFlash on piirata oma bootable USB tahes formaadis, mida vaja.

Aktiveerida seda valikut Täiustatud režiim, seadistatud väärtus ja vajutage Käivita!

Profiilid salvestada ja laadida

Salvesta oma bootable USB võimalusi faili ja laadida üles iga kord, kui vaja.

Üksikasjalik logi fail

Probleemid? Ei saa aru, on viga? Vaadata log-faili - vastus on ei.

Täielik nimekiri WinToFlash omadused

Navigeeri wiki lehele ja loe WinToFlash omadused