سریع و آسان و تیز.
بهترین Bootable USB راه حل شما می توانید دریافت کنید

وجود دارد ممکن است یک روز که دیسک های نوری هستند که سخت برای پیدا کردن به عنوان 5.25 فلاپی دیسک های امروز هستند. جدید USB عصر در حال آمدن است!

WinToFlash است به احتمال زیاد به ایجاد یک تفاوت بزرگ به راه شما کار می کنند. این زندگی را خیلی آسان تر برای شما.

به سرعت و به سادگی با نصب این برنامه شما نیاز دارد و در هیچ زمان و در همه شما را پیدا خواهد کرد خودتان را به نوشتن مقالات بر روی ویندوز و با استفاده از بوت USB. این WinToFlash باعث می شود کار بدون هیچ زحمتی رایگان برای شما.

همچنین WinToFlash Lite رایگان است. بدون نیاز به پرداخت برای خانه و سرگرمی استفاده کنید!

نصب ویندوز از بوت USB بر روی هر دستگاه!

WinToFlash می توانید ایجاد یک bootable USB با هر گونه مدرن ویندوز دسکتاپ و سرور خانواده راه اندازی. هر زبان استفاده می شود - از خانه به نهایی 32 و یا 64 بیت است.

اجرای کاملا کاربردی ویندوز از بوت USB

WinToFlash بسیار قدرتمند ویندوز برای رفتن خالق است که اجازه می دهد تا شما را به نصب و اجرای کاملا کاربردی سیستم عامل ویندوز بر روی یک خارجی bootable USB فلش یا بوت دیسک سخت. WinToFlash می توانید ویندوز برای رفتن درایو USB قابل بوت از هر نسخه ویندوز/نسخه حتی از رسمی پشتیبانی نشده است.

Multiboot USB بوت درایو

چگونه در مورد 5 های مختلف ویندوز از نسخه های زنده لینوکس آفلاین آنتی ویروس و بازیابی Live CD بر روی یک درایو USB قابل بوت است ؟ یک مشکل نیست در همه! در حال حاضر شما می توانید ایجاد یک Multiboot USB بوت با تعداد نامحدودی از بوت موارد در درایو USB خود را. WinToFlash Multiboot پشتیبانی از هر ویندوز از ویندوز ویستا به ویندوز 10.

UEFI بوت

اگر شما خود کامپیوتر جدید با مدرن UEFI به جای بایوس WinToFlash را ایجاد یک Bootable USB با تمام فایل های شما نیاز به بوت شدن با UEFI.

مختلف bootloaders

البته بیشتر کنسول سیاه ویندوز و نرم افزار بی دست و پا اگر شما نیاز به غیر استاندارد بوت لودر نصب شود. WinToFlash می توانید آن را نصب کنید به صورت خودکار فقط انتخاب GRUB4DOS در بوت لودر صفحه اگر استاندارد نتواند به بار خود را با کامپیوتر.

ISO, ZIP, RAR, CAB, پوشه, سی دی و یا دی وی دی

WinToFlash می خواند همه محبوب ظرف فایل ها: تصاویر و آرشیو. بدون نیاز به mount کردن یک درایو و یا باز کردن آنها را به صورت دستی. اگر شما در حال تجربه کار با ویندوز راه اندازی و شما نمی خواهید به آن را بسته به ISO/پستی هر زمان شما تست - فقط مجموعه ای از منبع فایل ها را به پوشه خود را و شروع را فشار دهید.

MS-DOS بر روی یک USB قابل بوت

برخی از مادربردهای نیاز به سیستمعامل داس فلش برنامه WinToFlash را برای شما ایجاد bootable USB با MS-DOS در یک لحظه. کپی خود را درخشان برنامه های خود را bootable USB, راه اندازی مجدد و فلش BIOS خود را.

و یا شما فقط می خواهم به بازی خوب دوس بازی بر روی سخت افزار واقعی است ؟

FAT16, FAT32, NTFS, exFAT با CHS و LBA پرداختن

استفاده از FAT16, CHS در حالت پیشرفته اگر مادربرد شما قادر به بوت شدن از درایو USB با FAT32, ویندوز ایکس پی راه اندازی. شما باید یک انتخاب برای سازگاری بهتر و عیب یابی. خوب tine از همه گزینه های چربی در خدمت شما بیش از حد! تنظیم هر اندازه پارتیشن شما نیاز دارید.

برخی از مادربرد بوت نمی تا زمانی که شما با استفاده از CHS پرداختن به پارتیشن ها و فایل سیستم. بنابراین, هیچ, مشکل, WinToFlash می توانید انجام دهید این است!

محدودیت ظرفیت

آن را بسیار سخت امروز برای خرید درایو USB کمتر از 4Gb در یک فروشگاه. اما اگر شما نیاز به 512 Mb USB درایو برای بوت داس قدیمی است ؟ WinToFlash خواهد خود را محدود bootable USB به هر اندازه که شما نیاز دارید.

فعال کردن این گزینه در حالت پیشرفته با مجموعه ای از ارزش ها و مطبوعات را اجرا کنید!

پروفایل ذخیره و بارگذاری

صرفه جویی در خود را bootable USB گزینه به فایل و بار آنها را در هر زمان شما نیاز دارید.

دقیق فایل ورود به سیستم

مشکلات ؟ نمی تواند درک خطا ؟ نگاه به فایل ورود به سیستم پاسخ وجود دارد.

لیست کامل از امکانات WinToFlash

حرکت به صفحه ویکی و جزئیات بیشتر در مورد امکانات WinToFlash