מהיר, קל וחד.
הכי טוב USB אתחול פתרון אתה יכול לקבל

אולי יבוא יום כוננים אופטיים הם קשה למצוא כמו כונני תקליטונים 5.25 היום. USB חדש עידן מגיע!

WinToFlash סביר לעשות הבדל גדול את הדרך שבה אתה עובד. זה יהפוך את החיים קלים הרבה יותר.

במהירות, פשוט להתקין את התוכנה שאתה צריך, תוך זמן קצר בכלל, אתה תמצא את עצמך כותב מאמר על חלונות באמצעות USB אתחול. את WinToFlash שעושה את העבודה ללא טרחה בשבילך.

כמו כן, WinToFlash לייט הוא בחינם. לא צריך לשלם בכלל עבור בית התחביב להשתמש!

להתקין את Windows מ-USB על כל מכשיר!

WinToFlash יכול ליצור כונן USB עם כל המודרנית שולחן העבודה של Windows ו-Server המשפחה ההתקנה. כל מהדורות יכול לשמש - מהבית כדי האולטימטיבי, 32 או 64 סיביות.

לפעול באופן מלא פונקציונלי מ-Windows USB

WinToFlash חזק מאוד Windows ללכת הבורא אשר מאפשר לך להתקין ולהפעיל במלואה במערכת ההפעלה Windows חיצוני USB flash או אתחול הדיסק הקשיח. WinToFlash יכול ליצור חלונות ללכת USB אתחול כונן מכל Windows גרסה/מהדורה, אפילו לא נתמך באופן רשמי.

ריבוי אתחולים USB אתחול כונן

מה דעתך על 5 אחר גירסאות Windows, לחיות לינוקס, לא מקוון אנטי-וירוס, שחזור חיים תקליטור אחד לאתחול כונן ה-USB? לא בעיה בכלל! עכשיו אתה יכול ליצור ריבוי אתחולים USB אתחול עם מספר בלתי מוגבל של אתחול פריטים על כונן USB שלך. WinToFlash ריבוי אתחולים תומך בכל Windows מ-Windows Vista ל-Windows 10.

אתחול UEFI

אם אתה בעל מחשב חדש עם המודרני-UEFI במקום BIOS, WinToFlash ליצור כונן USB עם כל הקבצים הדרושים לך כדי לאתחל עם UEFI.

שונה bootloaders

כמובן, אין שחור יותר מסוף windows ו-מביך תוכנה אם אתה צריך סטנדרטיים bootloader כדי להיות מותקן. WinToFlash יכול להתקין את זה באופן אוטומטי, רק לבחור GRUB4DOS על מטעין האתחול דף, אם תקן מצליח לטעון עם המחשב שלך.

ISO, ZIP, RAR, CAB, תיקייה, CD או DVD

WinToFlash קורא כל פופולרי המכיל קבצים: תמונות וקטעי ארכיון. אין צורך לעלות כונן או לפרוק אותם באופן ידני. אם אתה מתנסה עם ההתקנה של Windows, ואז אתה לא רוצה לשלוח את זה ל-ISO/ZIP בכל פעם את המבחן - פשוט להגדיר את המקור של הקבצים שלך לתיקייה ולחץ על התחל.

MS-DOS על USB

כמה לוחות אם דורש בסגנון הישן DOS מהבהב תוכניות, WinToFlash תיצור עבורך USB עם MS-DOS בעוד רגע. להעתיק את מהבהב התוכנית שלך USB, הפעלה מחדש ואת פלאש ה-BIOS שלך.

או שאתה פשוט רוצה לשחק קצת טוב DOS המשחק האמיתי חומרה?

FAT16, FAT32, NTFS, exFAT עם CHS ו לוגי בבלוקים (LBA) פונה

השתמש FAT16 CHS במצב מתקדם, אם לוח האם שלך לא מצליח לאתחל את כונן ה-USB עם FAT32 ההתקנה של Windows XP. יש לך בחירה על תאימות טובה יותר ופתרון בעיות. בסדר בסדר של כל שמן אפשרויות לשירותך גם! להגדיר בכל גודל של מחיצה שאתה צריך.

כמה לוחות אם לא מגף עד לשימוש CHS פונה על מחיצות מערכת הקבצים. אז, אין בעיה, WinToFlash יכול לעשות את זה!

קיבולת מגבלות

זה מאוד קשה היום לקנות כונן USB פחות מ 4Gb בחנות. אבל אם אתה צריך 512 Mb, כונן ה-USB כדי לאתחל DOS ישנים? WinToFlash להגביל את אתחול USB בכל גודל שאתה צריך.

הפעל אפשרות זו במצב מתקדם, הגדר את הערך ולחץ לברוח!

פרופילים לשמור ולטעון

להציל את אתחול USB אפשרויות לקובץ לטעון אותם בכל פעם שאתה צריך.

קובץ יומן רישום מפורט

בעיות? לא מבין שגיאה? תראה את קובץ יומן - התשובה היא שם.

רשימה מלאה של תכונות WinToFlash

נווט אל דף הויקי קראו עוד על תכונות WinToFlash