Greitai, lengvai ir staigiai.
Geriausia Bootable USB sprendimą galite gauti

Gali ateiti diena, kad optiniai diskai yra sunku rasti, kaip 5.25 diskelių yra šiandien. Naujas USB era artėja!

WinToFlash gali padaryti didelį skirtumą, kaip jūs dirbate. Ji bus padaryti gyvenimą daug lengviau jums.

Greitai ir paprastai įdiegti programą jums reikia ir ne visą laiką, jums bus rasti sau rašyti esė apie "Windows" ir, naudojant jūsų bootable USB. Į WinToFlash daro darbą be rūpesčių už jus.

Taip pat, WinToFlash Lite yra nemokama. Nereikia mokėti visuose namuose ir hobis naudoti!

Diegti "Windows" iš bootable USB bet kuriame įrenginyje!

WinToFlash gali sukurti bootable USB su bet kurios šiuolaikinės Windows Desktop ir Server šeimos Setup. Bet leidimuose gali būti naudojamos iš Namų į Ultimate, 32 arba 64 bitų.

Paleisti visiškai funkcinis iš "Windows" bootable USB

WinToFlash yra labai galingas "Windows" Eiti Kūrėjo, kuris leidžia jums įdiegti ir paleisti pilnai veikiančią operacinę sistemą Windows išorės bootable USB flash arba įkrovos kietąjį diską. WinToFlash gali sukurti "Windows" Eiti bootable USB diską iš bet kurio "Windows" versija/edition, net iš oficialiai nepalaikomas.

Sistemos su alternatyvių os įkrova bootable USB ratai

Kaip apie 5 skirtingas "Windows" versijoms, linux live, neprisijungęs antivirus ir atkūrimo Live CD ant vienos įkrovos USB diską? Ne problema ne visi! Dabar galite sukurti sistemos su alternatyvių os įkrova bootable USB su NERIBOTĄ skaičių įkrovos elementus jūsų USB disko. WinToFlash sistemos su alternatyvių os įkrova palaiko bet kokią "Windows", "Windows Vista" į "Windows" 10.

UEFI boot

Jei jūs savo naują KOMPIUTERĮ su šiuolaikinių UEFI, o ne BIOS, WinToFlash bus sukurti Bootable USB su visais failus, jums reikia paleisti su UEFI.

Įvairių įkrovos tvarkyklių

Žinoma, ne daugiau juodas konsolės "windows" ir nepatogu programinę įrangą, jeigu jums reikia nestandartinių įkrovos tvarkyklė bus įdiegta. WinToFlash galite įdiegti ją automatiškai, tiesiog pasirinkite GRUB4DOS boot loader page, jei standartas nepavyksta įkelti savo PC.

ISO, ZIP, RAR, CAB, Aplanką, CD ar DVD

WinToFlash skaito visus populiarius talpyklos failus: atvaizdus ir archyvai. Nereikia instaliuoti diską arba išpakuokite juos rankiniu būdu. Jei esate eksperimentuoti su Windows Setup ir nenorite liaukis ISO/ZIP kiekvieną kartą, kai bandymas - tiesiog nustatyti šaltinio failus į savo aplanką ir paspauskite pradėti.

MS-DOS dėl bootable USB

Kai kuriose pagrindinėse plokštėse reikia senojo stiliaus DOS mirksi programas, WinToFlash bus sukurti jums bootable USB su MS-DOS akimirkos. Kopijuoti savo mirksi programą į savo bootable USB, perkrauti ir flash jūsų BIOS.

Arba jūs tiesiog norite žaisti gerų DOS žaidimas dėl nekilnojamojo aparatūros?

FAT16, FAT32, NTFS, exFAT su CŠT ir LBA spręsti

Naudoti FAT16 CŠT advanced mode, jei jūsų pagrindinėje plokštėje nepavyksta paleisti USB diską su FAT32 "Windows XP" Sąrankos. Jūs turite pasirinkimą, už geresnį suderinamumą ir gedimų diagnostika. Bauda tine visų RIEBALŲ funkcijos yra visada jūsų paslaugoms! Nustatyti bet kokio dydžio pasiskirstymo jums reikia.

Kai kuriose pagrindinėse plokštėse nebeveikia, kol jūs naudojate CŠT spręsti už pertvaros ir failų sistemos. Taigi, ne, problema, WinToFlash gali tai padaryti!

Pajėgumų apribojimai

Labai sunku šiandien pirkti USB diską mažiau, nei 4Gb parduotuvėje. Bet jei jums reikia 512 Mb USB disko paleisti senų DOS? WinToFlash bus apriboti savo bootable USB prie bet kokio dydžio jums reikia.

Įjunkite šią parinktį, Išplėstinė režimu, nustatykite vertę ir paspauskite Paleisti!

Profiliai įrašyti ir įkelti

Išsaugoti savo bootable USB funkcijos tą failą ir įkelti juos bet kuriuo metu jums reikia.

Išsamus žurnalo failą

Problemos? Negaliu suprasti klaidą? Pažvelgti į žurnalo failą - atsakymas yra čia.

Visą sąrašą WinToFlash funkcijų

Eikite į wiki puslapį ir skaityti daugiau apie WinToFlash funkcijų