Ātri, ērti un asas.
Labākais Bootable USB risinājumu, jūs varat saņemt

Var pienākt diena, ka optiskie diskdziņi ir tikpat grūti atrast kā 5.25 floppy diskus ir šodien. Jauns USB laikmets ir klāt!

WinToFlash, ir iespējams veikt liela atšķirība, lai tā, kā jūs strādājat. Tas padarīs dzīvi daudz vieglāku jums.

Ātri un vienkārši instalēt programmu, kas jums nepieciešams, un nav laika visu jūs atradīsiet sev rakstīt esejas par Windows un, izmantojot savu bootable USB. Ar WinToFlash padara darbu problēmu bezmaksas, lai jūs.

Arī, WinToFlash Lite ir bezmaksas. Nav nepieciešams maksāt visas mājas un hobijs izmantot!

Instalēt Windows no bootable USB jebkurā ierīcē!

WinToFlash var izveidot bootable USB ar jebkuru mūsdienu Windows Darbvirsmas un Serveru ģimenes Uzstādīšana. Jebkuru izdevumos var izmantot - no Mājām uz Ultimate, 32 vai 64 biti.

Palaist pilnībā funkcionāla Windows no bootable USB

WinToFlash ir ļoti spēcīgs, Logus, Lai Iet Radītājs, kas ļauj jums instalēt un palaist pilnībā funkcionējošu Windows operētājsistēmu uz ārēju bootable USB flash vai bootable cieto disku. WinToFlash var izveidot Windows Iet bootable USB disku no Windows versija/izdevums, pat no oficiāli atbalstīti.

Vairāksāknēšanas bootable USB disku

Kā par 5 dažādas Windows versijas, live linux, bezsaistes pretvīrusu un reģenerācijas Live CD uz viena bootable USB disku? Nav problēma vispār! Tagad jūs varat izveidot Vairāksāknēšanas bootable USB ar NEIEROBEŽOTU skaitu bootable priekšmetus uz jūsu USB diska. WinToFlash Vairāksāknēšanas atbalsta visus Windows no Windows Vista uz Windows 10.

UEFI boot

Ja tev ir jauns DATORS ar mūsdienu, nevis UEFI BIOS, WinToFlash būs izveidot Bootable USB ar visiem failiem, kas jums ir nepieciešams, lai boot ar UEFI.

Dažādu bootloaders

Protams, ne vairāk melna konsole windows un neērts programmatūru, ja jums ir nepieciešams nestandarta boot loader, lai instalētu. WinToFlash varat instalēt to automātiski, vienkārši izvēlieties GRUB4DOS par boot loader page, ja standarta neizdodas ielādēt ar DATORU.

ISO, ZIP, RAR, CAB, Mapes, CD vai DVD

WinToFlash skan visas tautas konteineru faili: attēli un arhīviem. Nav nepieciešams, lai uzstādītu diska vai izkravāt tos manuāli. Ja jums ir eksperimentēt ar Windows Setup, un jūs nevēlaties, lai pack to ISO/ZIP katru reizi, kad testa - vienkārši iestatiet avota failus uz savu mapi un nospiediet sākt.

MS-DOS par bootable USB

Dažām mātesplatēm ir nepieciešama vecā stila DOS mirgo programmas, WinToFlash radīs jums bootable USB ar MS-DOS brīdi. Kopija, mirgojošā programma jūsu bootable USB, reboot un flash BIOS.

Vai jūs vienkārši vēlaties, lai spēlēt kādu labu DOS spēle par reālo aparatūras?

FAT16, FAT32, NTFS, exFAT ar CHS un LBA risināšana

Izmanto FAT16 CHS papildu režīmā, ja jūsu pamatplatē nav boot up USB disku ar FAT32 failu sistēmā Windows XP Iestatīšana. Jums ir izvēle labāku saderību un problēmu novēršana. Soda tine no visiem TAUKIEM iespējas ir jūsu rīcībā! Uzstādīt jebkura izmēra nodalījumu, jums ir nepieciešams.

Dažām pamatplatēm nebūs boot, kamēr jūs izmantojat CHS risinot par starpsienas un failu sistēmas. Tātad, nē, problēma, WinToFlash var izdarīt!

Jaudas ierobežojumi

Tas ir ļoti sarežģīti šodien nopirkt USB disku mazāk kā 4 gb veikalā. Bet, ja jums ir nepieciešams, 512 Mb USB disku, lai boot veco DOS? WinToFlash būs ierobežot savu bootable USB, jebkura izmēra jums ir nepieciešams.

Aktivizēt šo iespēju, Advanced režīmu, iestatiet vērtību, un nospiediet Palaist!

Profili saglabāt un ielādēt

Saglabāt savu bootable USB iespējas, lai failu un ielādēt tos jebkurā brīdī, jums ir nepieciešams.

Sīki log failu

Problēmas? Nevar saprast kļūdu? Paskaties log failu - atbilde ir tur.

Pilnu sarakstu ar WinToFlash funkcijas

Pārejiet uz wiki lapu un uzziniet vairāk par WinToFlash funkcijas