Szybki, lekki i ostry.
Najlepszy bootable USB rozwiązanie, można uzyskać

Być może nadejdzie dzień, dyski optyczne są trudne do znalezienia, ponieważ napędy 5.25 dziś. Nadchodzi nowa era z USB!

Z wintoflash może zrobić wielką różnicę w tym, jak pracujesz. To sprawi, że życie jest o wiele łatwiejsze dla ciebie.

Szybko i łatwo zainstalować program należy i w żadnym momencie w ogóle znajdziesz się pisanie na Windows i za pomocą bootowalnego USB. Dostęp do internetu z wintoflash sprawia, że praca bez kłopotów dla ciebie.

Ponadto, z wintoflash Lite-darmowy. Nie trzeba płacić za wszystko dla domu i hobby!

Instalacja systemu Windows z nośnika USB na dowolnym urządzeniu!

Wintoflash może utworzyć bootowalną pamięć USB z każdym nowoczesnym SYSTEMEM Windows, komputerów stacjonarnych i konfiguracja serwera. Wszystkie publikacje można użyć - od domu do Ultimate 32 i 64 bit.

Uruchomić w pełni funkcjonalny Windows z nośnika USB

Wintoflash będzie bardzo mocny systemu Windows, aby przejść Creator, który pozwala zainstalować i uruchomić w pełni funkcjonalny system operacyjny Windows na zewnętrznym bootable USB Flash lub rozruchowego dysku twardego. Wintoflash może utworzyć systemu Windows, aby przejść bootowalny dysk USB z systemem Windows w dowolnej wersji/edycji, nawet nie jest oficjalnie wspierana.

Мультизагрузочный bootowalny dysk USB

Co powiesz na 5-ciu różnych wersjach systemu Windows, na żywo dla systemu Linux, WinPE na Vista i odzyskiwania live CD na jeden bootowalny dysk USB? Nie problem w ogóle! Teraz możesz utworzyć мультизагрузочный bootowalny napęd USB z nieograniczoną liczbą elementów startowych na dysk USB. Z wintoflash мультизагрузочный obsługuje dowolny system Windows z systemu Windows Vista do systemu Windows 10.

UEFI

Jeśli posiadasz nowy KOMPUTER z nowoczesnych UEFI, a nie BIOS, z wintoflash będzie utworzyć bootowalną pamięć USB z wszystkie potrzebne pliki do pobrania z UEFI.

Różne pobierających

Oczywiście, nie ma bardziej czarny konsoli Windows i niewygodne oprogramowanie, jeśli chcesz ustawić niestandardowy downloader. Wintoflash może automatycznie zainstalować go, po prostu wybrać GRUB4DOS na stronie bootloadera, jeśli pokój nie można załadować z KOMPUTERA.

ISO, ZIP, RAR, taxi, foldery, płyty CD lub DVD

Z wintoflash czyta wszystkie popularne pojemniki plików: zdjęć i archiwów. Nie trzeba montować dysk i rozpakować je ręcznie. Jeśli eksperymentujesz z instalatorem systemu Windows i nie chcesz, aby zapakować go w ISO/zamek za każdym razem można sprawdzić - wystarczy zainstalować źródło plików w folderze, a następnie kliknij start.

MS-DOS na bootable USB

Niektóre płyty główne wymagają starym stylu DOS migający programu wintoflash będzie utworzy bootowalny dysk USB z systemem MS-DOS na minutę. Skopiować programy firmware na swój bootable USB, ponownie uruchomić komputer i wgrać BIOS.

Lub chcesz po prostu pograć w dobre gry DOS na rzeczywistym sprzęcie?

Systemy plików FAT16, FAT32 i NTFS i exFAT z chs i lba adresowania

Korzystać z FAT16 KATASTROFY w zaawansowany tryb, jeśli twoja płyta główna nie można uruchomić dysk USB z systemem plików FAT32 instalacji systemu Windows XP. Masz wybór dla lepszej kompatybilności i rozwiązywania problemów. Cienkie zęby wszystkich opcji tłuszcz też jest do państwa dyspozycji! Ustawić dowolny rozmiar partycji, którą chcesz.

Niektóre płyty główne nie można uruchomić, dopóki nie są czyszczone i systemu plików. Więc nie, problem, wintoflash może to zrobić!

Ograniczenia mocy

Dzisiaj bardzo trudno jest kupić dysk USB mniej niż 4 Gb w sklepie. Ale jeśli chcesz 512 Mb dysk USB do pobrania stare DOS? Z wintoflash będzie ograniczać swój bootable USB do dowolnego rozmiaru potrzebujesz.

Aby aktywować tą opcję tryb zaawansowany ustawioną wartość, a następnie kliknij na przycisk uruchom!

Profile zapisać i załadować

Zapisz swoje możliwości rozruchowego USB w pliku i przesłać je w każdej chwili trzeba.

Szczegółowy plik dziennika

Problemy? Nie mogę zrozumieć błąd? Poszukaj w pliku dziennika - odpowiedź tutaj.

Pełna lista obiektów z wintoflash

Przejdź do Wiki i dowiedz się Więcej o wintoflash będzie możliwości