Rýchly, jednoduchý a ostré.
Najlepšie Bootovacie USB riešenie, môžete získať

Tam môže prísť deň, že optické disky sú ako ťažké nájsť ako 5.25 diskety, disky sú dnes. Nový USB era sa blíži!

WinToFlash je pravdepodobné, že veľký vplyv na spôsob práce. To bude život oveľa jednoduchšie pre vás.

Rýchlo a jednoducho nainštalovať program, ktorý potreby a v žiadnom momente vôbec a vy sa ocitnete v písaní eseje na Windows a používať váš bootovacie USB. Na WinToFlash robí prácu zmätkov zadarmo pre vás.

Tiež, WinToFlash Lite je zadarmo. Nie je potrebné platiť na všetkých pre domáce a hobby použitie!

Inštalácia systému Windows z bootovacie USB na akomkoľvek zariadení!

WinToFlash môžete vytvoriť bootovacie USB s každej modernej pracovnej Plochy systému Windows a Server rodiny Setup. Všetky vydania môžu byť použité - z domu, aby Ultimate, 32 alebo 64 bitov.

Spustiť plne funkčný systém Windows z bootovacie USB

WinToFlash je veľmi silný Windows to Go Stvoriteľa, ktorý umožňuje inštalovať a spustiť plne funkčný operačný systém Windows na externom bootovacie USB flash alebo zavádzacie pevný disk. WinToFlash môžete vytvoriť Windows to Go bootovacie USB disk z akéhokoľvek Windows verzia/edition, dokonca aj oficiálne podporované.

Spúšťanie viacerých operačných systémov bootovacie USB disk

Ako asi 5 rôznych verzií systému Windows, live linux, offline antivirus a obnovy Live CD na jednom bootovacie USB disk? Nie je problém vôbec! Teraz si môžete vytvoriť Obsahuje zavádzacie USB s NEOBMEDZENÝ počet zavádzacie položky na vašom disku USB. WinToFlash spúšťaním viacerých operačných systémov podporuje všetky Okná zo systému Windows Vista na systém Windows 10.

Boot UEFI

Ak máte vlastnú nové PC s moderným UEFI namiesto BIOS, WinToFlash bude vytvoriť Bootovacie USB všetky súbory, ktoré potrebujete, aby topánka s UEFI.

Rôzne zavádzača

Samozrejme, žiadne ďalšie black konzoly windows a trápne softvéru ak potrebujete non-standard c ++ byť nainštalovaný. WinToFlash ju nainštalovať automaticky, stačí vybrať GRUB4DOS na boot loader strane, ak štandard nepodarí načítať s POČÍTAČOM.

ISO, ZIP, RAR, CAB, Priečinok, disk CD alebo DVD

WinToFlash číta všetky populárne kontajner súborov: snímky a archívov. Nie je potrebné pripojiť jednotku alebo rozbaliť ich ručne. Ak ste sa experimentuje s Inštalácie systému Windows a nechcete ho zabaľte, aby ISO/ZIP zakaždým, keď si test - stačí nastaviť zdroj súborov do priečinkov a stlačte tlačidlo štart.

MS-DOS na bootovacie USB

Niektoré základné dosky vyžaduje starý štýl DOS blikajúce programy, WinToFlash bude vytvoriť pre vás bootovacie USB s MS-DOS v okamihu sa pominie. Kopírovať blikajúce program na svoj bootovacie USB, reštartujte systém a flash BIOSU.

Alebo si len chcete zahrať niekoľko dobrých DOS hry na reálnom hardvéri?

FAT16, FAT32, NTFS, exFAT s CHS a adresovanie LBA

Používať systém súborov FAT16 CHS v rozšírenom režime, ak základnej doske nepodarí naštartovať, USB disk s FAT32 na systém Windows XP. Máte na výber pre lepšiu kompatibilitu a riešenie problémov. Jemné tine všetkých TUKU voľby sa na svojho poskytovateĺa príliš! Nastaviť veľkosť oblasti, ktorú potrebujete.

Niektoré základné dosky nebude boot, kým môžete použiť CHS riešenie pre oblasti a systém súborov. Takže, nie, problém, WinToFlash môžete urobiť!

Kapacitné obmedzenia

Je to veľmi ťažké dnes kúpiť USB kľúč menej ako 4 gb v obchode. Ale ak budete potrebovať 512 Mb USB disk boot staré DOS? WinToFlash sa obmedziť vaše bootovacie USB na ľubovoľnú veľkosť, ktorú potrebujete.

Aktivujte túto možnosť rozšírený režim, nastavte hodnotu a potom stlačte tlačidlo Spustiť!

Profily save a load

Uložte bootovacie USB možnosti na súbor, a načítať ich do kedykoľvek potrebujete.

Podrobné súboru denníka

Problémy? Nemôžem pochopiť chyby? Pozrite sa na súbor denníka - odpoveď je nie.

Úplný zoznam WinToFlash funkcie

Prejdite na wiki stránky a prečítajte si viac o WinToFlash funkcie