Hızlı, kolay ve keskin.
En iyi Önyükleme USB çözüm olsun

Optik sürücüler için sabit olarak 5,25 disket sürücüler bugün gibi bir gün gelebilir. Yeni USB dönemi geliyor!

WinToFlash çalışma için büyük bir fark yapmak olasıdır. Sizin için hayatı çok daha kolay hale getirecek.

Hızlı ve sadece gerekli programı yüklemek ve hiçbir zaman Windows üzerinde denemeler yazıyorum kendinizi ve açılabilir bir USB kullanarak ulaşabilirsiniz. Bu WinToFlash işi ücretsiz sizin için güçlük yapar.

Ayrıca, WinToFlash Lite ücretsizdir. Tüm ev ve hobi kullanım için ödemeye gerek yok!

Herhangi bir aygıt üzerinde bir önyükleme USB den Windows yüklemek!

WinToFlash herhangi bir modern Windows Masaüstü ve Sunucu ailesi ile Kur önyükleme yapılabilir bir USB oluşturabilirsiniz. Herhangi sürümleri Home Ultimate 32 veya 64 bit kullanılabilir.

Önyükleme yapılabilir bir USB tam fonksiyonlu Windows çalıştırmak

WinToFlash harici önyükleme yapılabilir bir USB flash veya önyükleme sabit disk üzerinde işletim sistemi tamamen işlevsel bir Windows yüklemek ve çalıştırmak için izin verir Yaratıcısı Gitmek İçin çok güçlü bir Windows olduğunu. WinToFlash Windows herhangi bir Windows sürümü/baskı önyükleme USB sürücü Gitmek, resmi olarak desteklenmeyen bile oluşturabilir.

Çoklu önyükleme önyükleme USB sürücü

5 hakkında farklı Windows sürümleri, linux live, çevrimdışı antivirüs ve kurtarma tek açılabilir bir USB sürücüde CD Yaşıyor? Hiç sorun değil! Şimdi USB sürücü önyükleme öğeleri SINIRSIZ sayıda çoklu Önyükleme önyükleme yapılabilir bir USB oluşturabilirsiniz. WinToFlash çoklu Önyükleme Windows Vista, Windows 10 için herhangi bir Windows destekler.

Önyükleme

Bunun yerine BIOS modern GİRME ile yeni PC varsa, WinToFlash GİRME ile önyükleme için gereken tüm dosyaları ile Önyükleme yapılabilir bir USB oluşturur.

Farklı bootloaders

Eğer standart olmayan bir program yüklü olması gerekiyorsa tabii ki, artık siyah konsol pencereleri ve garip bir yazılım. WinToFlash otomatik olarak yüklemek için boot loader sayfada sadece seçmek / standart PC ile yüklemek için başarısız olursa.

ISO, ZİP, RAR, CAB, Klasör, CD veya DVD

WinToFlash tüm popüler konteyner dosyaları: görüntü ve arşiv okur. Bir sürücü bağlama veya el ile bunları çözmeniz gerek. Windows Kur ile çalışıyoruz ve ISO/test her zaman ZİP paketi sadece klasör ve basın başlatmak için dosyaları kaynağını ayarlayın.

Önyükleme yapılabilir bir USB MS-DOS

Bazı anakartlar eski tip DOS programları yanıp sönen, WinToFlash MS-DOS ile bir anda USB önyükleme oluşturmasını gerektirir. Önyükleme USB, yeniden başlatmak için yanıp sönen program kopyalama ve BIOS flash.

Ya da sadece gerçek donanım üzerinde bazı iyi DOS oyunu oynamak ister misin?

FAT, FAT32, NTFS, exFAT CHS ve TUNÇ ile adresleme

Gelişmiş modda kullanın FAT16 CHS, anakart FAT32 ile Windows USB sürücü önyükleme için başarısız olursa, Windows XP Kur. Daha iyi uyumluluk ve sorun giderme için bir seçenek vardır. Tüm YAĞ seçenekleri iyi güzel de hizmetinizde! İhtiyacınız olan herhangi bir bölüm boyutunu ayarlayın.

Bazı anakartlar bölümleri ve dosya sistemi için CHS adresleme kullanmak kadar önemlidir. Yani, hayır, sorun, WinToFlash yapabilirsiniz.

Kapasite sınırlamaları

Bugün bir mağazada az 4Gb USB sürücü satın almak çok zor. Ama eğer 512 Mb USB ihtiyacınız varsa eski DOS boot disk? WinToFlash ihtiyacınız olan herhangi bir boyut açılabilir bir USB sınırı olacak.

Gelişmiş mod, değer ve basın Çalıştırın kurmak için bu seçeneği etkinleştirin.

Profilleri kaydetme ve yükleme

Dosya açılabilir bir USB seçenekleri kaydetmek ve ihtiyacınız olan herhangi bir zamanda doldurun.

Ayrıntılı günlük dosyası

Sorunlar? Ben bir hata anlayabilirim? Günlük dosyasına bakın cevap orada.

WinToFlash özellikleri tam listesi

Gezinmek için wiki sayfasını ve daha fazla WinToFlash özellikleri