Швидкий, легкий і гострий.
Кращий завантажувальний USB рішення, ви можете отримати

Можливо, настане день, оптичні диски є важко знайти, так як 5.25 дисководи сьогодні. Настає нова ера з USB!

З wintoflash може зробити велику різницю в тому, як ви працюєте. Це зробить життя набагато простіше для вас.

Швидко і просто встановити програму вам і немає часу на всіх ви знайдете себе написання есе на Windows і з допомогою завантажувального USB. Інтернет wintoflash робить роботу без клопоту для вас.

Крім того, з wintoflash Lite-безкоштовна. Немає необхідності платити за все для дому та хобі!

Установка Windows з завантажувального USB-пристрої на будь-якому пристрої!

Wintoflash може створити завантажувальний USB з будь-якої сучасної ОС Windows настільних і налаштування серверів. Будь-які видання можна використовувати - від будинку до Ultimate, 32 і 64 біт.

Запустити повністю функціональний Windows з завантажувального USB

Wintoflash буде дуже потужний Windows, щоб перейти Creator, який дозволяє встановити і запустити повну операційну систему Windows на зовнішній завантажувальний USB Flash або завантажувальний жорсткий диск. Wintoflash може створити Windows, щоб перейти завантажувальний USB диск з Windows будь-якої версії/видань, навіть офіційно не підтримується.

Багатоваріантне завантаження завантажувальний USB диск

Як щодо 5-ти різних версіях Windows, живий для Linux, WinPE на Vista і відновлення живої CD на один завантажувальний USB-диск? Не проблема взагалі! Тепер ви можете створити багатоваріантне завантаження завантажувальний USB-накопичувач з необмеженим числом елементів завантажувальних на USB-накопичувач. З wintoflash багатоваріантне завантаження підтримує будь Windows від Windows Vista до Windows 10.

Завантаження UEFI

Якщо ви володієте новий ПК з сучасних UEFI, а не BIOS, з wintoflash буде створити завантажувальний USB всі файли, необхідні для завантаження з UEFI.

Різні завантажувачі

Звичайно, немає більш чорний консолі Windows і незручне програмне забезпечення, якщо Вам необхідно встановити нестандартний завантажувач. Wintoflash може автоматично встановити його, просто вибираєте GRUB4DOS на сторінці завантажувача, якщо стандартний не вдається завантажити з вашого ПК.

ІСО, ЗІП, РАР, таксі, папки, CD або DVD

З wintoflash читає всі популярні контейнери файлів зображень і архівів. Не потрібно монтувати диск або розпакувати їх вручну. Якщо ви експериментуєте з програмою установки Windows і Ви не хочете, щоб упакувати його в ISO/блискавка кожен раз, коли ви перевірити - просто встановіть джерело файлів в папці і натисніть старт.

МС-ДОС на завантажувальний USB

Деякі материнські плати вимагають старим стилем ДОС миготливий програми, wintoflash буде створить для вас завантажувальний USB-накопичувач з MS-DOS в хвилину. Скопіювати програми прошивки на ваш завантажувальний USB, перезавантажитися і прошити БІОС.

Або ви просто хочете пограти в хороший DOS гри на реальному залозі?

Системи FAT16, FAT32 і NTFS і exFAT з chs і lba адресації

Використовувати FAT16 НС в розширений режим, якщо ваша материнська плата не вдається завантажитися USB-накопичувач з файловою системою FAT32 установки Windows ХР. У вас є вибір для кращої сумісності та усунення неполадок. Тонкі зубці всіх варіантів жир теж до ваших послуг! Встановити будь-який розмір розділу, який потрібно.

Деякі материнські плати не завантажується, поки ви не очищаються і файлової системи. Так що немає, проблема, wintoflash може зробити це!

Обмеження потужності

Сьогодні дуже важко купити USB-накопичувач менш ніж 4 Гб в магазині. Але якщо Вам необхідно 512 Мб USB диск для завантаження старі DOS? З wintoflash буде обмежувати свій завантажувальний USB для будь-якого розміру вам потрібно.

Активувати цю опцію в розширений режим, встановлене значення і натисніть на кнопку виконати!

Профілі зберігати і завантажувати

Зберегти ваші варіанти завантажувального USB у файл і завантажити їх в будь-який час вам потрібно.

Докладний файл журналу

Проблеми? Не можу зрозуміти помилку? Подивіться в лог-файл - відповідь тут.

Повний список об'єктів з wintoflash

Перейти до Вікі-сторінці Докладніше про wintoflash буде можливості